USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

На Волині за хабар у $3000 затримали майора СБУ

9 Лютого 2018 21:32
Військовою прокуратурою Луцького гарнізону спільно із слідчими Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками внутрішньої безпеки Служби безпеки України, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди оперуповноваженим 2 відділу 6 управління Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки СБУ, який діяв за попередньою змовою у групі з трьома громадянами.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Хабар у розмірі 3 тис доларів США від представника суб'єкта господарювання призначався за нестворення майором СБУ штучних перешкод у здійсненні підприємницької діяльності цього товариства. Грошові кошти виявлені та вилучені в повному обсязі під час проведення огляду місця події.

На даний проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, а також обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів справи. За результатами їх проведення будуть вирішенні питання щодо затримання вищевказаних осіб в порядку ст. 208 КПК України, повідомлення їм про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дiд Пiхто Показати IP 9 Лютого 2018 22:11
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTndRaDdilnvktro4hDvZF8eAIPPhTO4PXizvwwWUCkSYlSmfb5 Коментарi????
баба Параска до дiд Пiхто Показати IP 10 Лютого 2018 00:17
Стаття про співробітника Головного управління військової контррозвідки, на виставленому Вами фото - начальник управління у Волинській області. Який між ними взаємозвязок, розкрийте загадку.
набрали по SMSкам Показати IP 9 Лютого 2018 22:32
А скільки там ще таких "тружеників", за хабар на роботу прийнятих і заради хабарів "працюючих"? ...Бл* і це військова контрозвідка? В країні війна, а ті с*ки за тисячі км в тилу підприємців доять? Йо*аний стид...Тьху...
123 Показати IP 9 Лютого 2018 22:47
То хто ?
Активіст до 123 Показати IP 10 Лютого 2018 07:15
Вже ніхто
хвілолог Показати IP 10 Лютого 2018 00:26
Нахуа військова (!) контррозвідка(!?) займається якимось ср\ними підприємцями під час війни? Як казав гєнєрал Вєтров: "вам шо, дєлать нє)(уй?".
Анонім до хвілолог Показати IP 10 Лютого 2018 11:26
а що, вони чимось іншим колись займались ? рашистські спецслужби ногами двері в їхні кабінети відкривали
До хвілолог Показати IP 10 Лютого 2018 09:57
Бо в них грошики є!
345 Показати IP 10 Лютого 2018 09:59
І це в СБУ! В тій ДЕРЖАВНІЙ структурі яка повинна викорінювати таке явище в країні! Нема слів! Хіба керівництво не знало чи не було в долі? Переважно цим і подібним займається ця служба. І побачите - керівництво залишиться не покараним і навіть не піде у відставку. І таких діячів там працює тьма- тьмуща (тисячі).
Олег Показати IP 10 Лютого 2018 13:00
Показали а теперь за традицiею вiдпустили
Прохожий Показати IP 10 Лютого 2018 13:01
СБУ ,прокуратура....брали і беруть такі хабарі постійно! Немає кому здати їх всіх...
ввв Показати IP 10 Лютого 2018 17:05
Думаю на протязі пів року максимум рік , військовою контрозвіткою СБУ будуть затримані на хабарі, або за інший злочин проти держави , ті опера поліції або ж їх колеги, котрі тісно співпрацювали з ВБ по цій справі.Головне , що це буде зробити не тяжко.