USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

На Волині за скоєння злочинів розшукують 28-річну жінку

3 Жовтня 2020 16:37
Поліція розшукує 28-річну жительку Володимира-Волинського за скоєння злочинів.

Про розшук інформують у міському відділі поліції, пише Район.Ковель.

«За скоєння злочинів, передбачених ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в ЕОМ, вчинені особою, яка має доступ до неї), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України Володимир-Волинським ВП ГУНП у Волинській області розшукується мешканка міста Володимира-Волинського Анна Миколаївна Вовк, 26.09.1992 р. н.

Її прикмети: зріст 180 см, міцної статури, волосся темне, довге», – йдеться у повідомленні.

Просять усіх, кому будь-що відомо про місце перебування Анни Вовк, повідомити за телефонами: 03342-2-25-70, 0638526036, 0931941795.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Люди Показати IP 3 Жовтня 2020 20:37
Шукайте у лісі,але пам'ятайте поліську народну мудрість:"Не "гребе" собака вовка,а коли і ї...,то нищечком"...
123 Показати IP 3 Жовтня 2020 23:01
Хех так в Польщі пані вже)))
321 до 123 Показати IP 4 Жовтня 2020 09:54
А якщо навіть і в Польщі - то що? Думаєте їй там житло за державний кошт виділять, роботу дірєхтором банку дадуть, нові чисті документи підвезуть?) І саме головне - ніхто ніколи не поцікавиться підставою перебування на території країни і термінами цього перебування?) Якою би не була хитровимаханною бабенція,та вертатись доведеться)
Куні Показати IP 4 Жовтня 2020 00:29
Хороша і надійна подруга!
123 до Куні Показати IP 4 Жовтня 2020 09:56
Та вам, токсікознікам, всі хороші і надійні. Хоть пенсіонерка радикулітна, хоть страшне, хоть прибацане..
Олександр Показати IP 4 Жовтня 2020 08:33
Хотів з нею колись познайомитися.
12345 Показати IP 4 Жовтня 2020 08:46
По тебе вже виїхали...
Таня Показати IP 4 Жовтня 2020 13:11
Капєц, а на вигляд не скажеш. Мила така собі дівчинка , стояла рахунки поповняла. Думаю, сама вона б нікуди не влізла. Просто на неї, все повісили
12345667 до Таня Показати IP 4 Жовтня 2020 22:35
Дууууже сильно помиляєшся.
Коломбо Показати IP 5 Жовтня 2020 07:56
Шо вчудила?