USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині затримали банду кавказців–бандитів

26 Березня 2015 12:14
Криміногенна ситуація на Волині загострюється, зокрема починають діяти в Лесиному краї етнічні угруповування. Одну з таких волинські міліціонери затримали.

Про це йшлося під час 43-ї позачергової сесії Луцької районної ради вчора, 25-го березня.

Начальник управління МВС в області Петро Шпига доповів, що криміногенна ситуація на Волині погіршилася, зокрема стало більше грабежів й розбоїв в області.

«Злочинність зростає, крадіжок та розбоїв більше, ніж торік. Втім, правоохоронцям вдається розкривати більшість злочинів по «гарячих» слідах. Зауважу, що на Волині діяло етнічне угрупування й нам вдалося їх затримати. Це група осіб із кавказького регіону. Вони чинили злочинну діяльність в Луцькому районі й на Волині загалом», - розповідає головний міліціонер краю.

Ще одна проблема, яка погіршує криміногенну ситуацію, вважає міліціонер, це велика кількість зброї, яку привезли на Волинь. Відтак, демобілізованих волинян закликають здати зброю.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що лісами області пересуваються незаконно озброєні люди, а в Маневицькому районі вже вилучили 3 одиниці зброї.

Міліціонери повідомляли й про те, що конфлікт волинських активістів, які влаштували перестрілку, - вичерпаний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучанин Показати IP 26 Березня 2015 12:37
То Аслан братів позвав
123 Показати IP 26 Березня 2015 12:37
добре шо розігнали варту порядку, тепер геть бардак буде
Маневичi Показати IP 26 Березня 2015 12:54
Торік в липні-серпні підрізали лісничого Куклинського лісництва і зам'яли. Завтра взірвуть Рівненську АЕС , тут рядом,і знов замнуть.
1 до 123 Показати IP 26 Березня 2015 13:57
ну була варта порядку- і оця банда діяла! при чому тут та варта? без грошей Палиці поменшало бажання порядок стерегти?
Анонім до 1 до 123 Показати IP 26 Березня 2015 14:14
Якби дііяла далі - то викрили б
321 до Анонім Показати IP 27 Березня 2015 10:21
ВП це дружинники. Які слідчі дії? Не варто видавати бажане за дійсне.
Анонім Показати IP 26 Березня 2015 14:05
На рідній землі чужинці. Що будемо робити хлопці? Мусора рано чи пізно продадуться а нам жити
Анонім до Анонім Показати IP 26 Березня 2015 20:05
аваков - не українець, він армянин.
макс Показати IP 26 Березня 2015 15:35
А давайте побільше всякої наволочі запрошувати в уряд і державні структури. Хто у вашій хаті краще розбереться - ви, чи зайди-міністри? Невже українці такі тупі і дурні, щоб запрошувати керувати у власній державі чорт знає кого і звідки? Не соромно? Мені - дуже. За Михасем Саакашвілі, який в розшуку перебуває, потягнулося більше 200 його соратників-товаришів. Невже вони всі такі розумні світила, яких необхідно прийняти в нашій державі? Чи, може, їх гонять з Грузії, щоб не смерділи там і не псували жзиття іншим?
Анонім Показати IP 26 Березня 2015 19:51
А Ви думаєте, що кримінали- грузини,вірмени, цигани і т.д. до нас приїхали працювати ? Вони до нас приїхали всякю фігню виробляти...