USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На в’їзді у Старе місто виламали щойно встановлений обмежувач руху

21 Серпня 2016 14:28
У Луцьку на вулиці Братковського виламали болард – «рухомий» стовпчик, який покликаний регулювати потік транспорту. Це сталося вранці неділі, 21 серпня.

Зі слів заступника міського голови Сергія Григоренка, болард виламав автобус, який проїжджав вулицею, - пише Волинь24.

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, ці обмежувачі встановили два дні перед цим.

Як пояснив заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко, це сталося через те, що система ще не повністю відлагоджена.

«Система регулювання руху транспорту працює поки у тестовому режимі. Окрім власне боларду тут має бути «лежачий поліцейський» і попереджувальна табличка. Невдовзі усе це буде встановлено і обмежувачі руху працюватимуть коректно», - запевнив чиновник. Нагадаємо, Луцька мерія вирішила обмежити в’їзд на територію заповідника «Старий Луцьк», для чого і замовила встановлення автоматичних обмежувачів руху.

Наразі вони стоять на початку вулиці Братковського – тут можна буде тільки заїхати на територію заповідника. Виїхати звідси можна вулицею Галшки Гулевичівни (поворот з Братковського до Старого Ринку). На вулиці Замковій (поворот з Глушець до замку біля базару) боларди – в процесі встановлення. Тут вони працюватимуть і на в’їзд, і на виїзд. Окрім того, планують поставити боларди і на Площі Ринок. Утім, робитимуть це тільки наступного року, адже площу планують реконструйовувати.

«Технологія вимагає встановлення Боларду уже після того, як буде встелено нове покриття – пристрою потрібен «нульовий рівень». Тому ми наразі перегородили в’їзд бетонними блоками. А наступного року, коли буде постелена бруківка, встановимо боларди» - пояснив Сергій Григоренко.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ерер Показати IP 21 Серпня 2016 15:01
як ?????
Саша Показати IP 21 Серпня 2016 15:57
То треба оплатити ремонт автобуса з міської казни. Неналежно встановлений обмежувач пошкодив майно людей
Марія Показати IP 21 Серпня 2016 16:05
Таке тільки можливо у нас і у Росії,все через ду..у,ну навіщо треба було зараз вперти,спочатку робим потім думаємо
Лавров Показати IP 21 Серпня 2016 16:13
Д*билы, бл*!
А Показати IP 21 Серпня 2016 16:27
А чому дурні? Бо бідні. А чому бідні? Бо ДУРНІ!!!!!
505 Показати IP 21 Серпня 2016 16:28
ото є гроші на вітер, наш народ все виламає і потрощить!
Анонім Показати IP 21 Серпня 2016 16:41
так хто компенсує власнику автобуса шкоду нанесену встановленим не за технологією та правилами стовпчиком????
!!!! Показати IP 21 Серпня 2016 17:02
Не минуло і доби! Луцьк дійсно європ. місто! А болард виламали донецькі під командою путлера! слава Украіні
А до !!!! Показати IP 21 Серпня 2016 18:28
А автобус 100% путінсько-москальський ПАЗ
полюх Показати IP 21 Серпня 2016 17:24
обласний центр у Рівне і негайно!!! Волиняки і в Африці залишаться волиняками-"дети гор.ну и дикий же народ"--( класик)
не лучанин Показати IP 21 Серпня 2016 17:31
а ще хочете підземні переходи??? замість туалетів? хіба що! А взагалі ні з села не вийшли ні село з вас тим більше.
село Показати IP 21 Серпня 2016 17:48
А правда .що в Луцьку і на світлофори кидають камінням)?
Оля Показати IP 21 Серпня 2016 18:19
Сьогодні коли виїзжали з замкової площі, то їхали саме тудою, де мав би бути цей стовпчик, а їхали тому, що з іншої сторони стояла припаркований автомобіль. Нашому би*лу навчитися б паркуватись для по людськи, то ніякі ці системи не потрібні були. Виламав, бо його важко замітити, ще й автобусу, та і не потрібно те все там, і так вулиця вузька
До Оля Показати IP 21 Серпня 2016 19:15
терміново пропоную розширити усі вулиці
ВОВК до До Оля Показати IP 21 Серпня 2016 22:12
ти пол*ха тудою не їдь а спочатку буквар вивчи ато тудеми сюдеми понаїхали шу**ра
К Показати IP 21 Серпня 2016 21:08
Коли ви вже станете людьми. Щось зробили для людей треба обов'язково поламати . Яка Європа якщо повна жопа. І все це залежить від людини. І не треба на когось спиратись Почніть із себе.
Вано Показати IP 21 Серпня 2016 21:34
Автобус із поляками був