USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На луцькому вокзалі 15-річний виліз на вагон і дістав потужний удар струмом. Відео

23 Жовтня 2020 08:29
Вночі на залізничному вокзалі Луцька неповнолітній отримав ураження струмом.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

За їхніми словами 15-річний хлопець виліз на вагон вантажного потяга, де й отримав удар струмом, і впав поміж вагонами.

Свідком трагедії стала його неповнолітня подруга, яка і викликала швидку допомогу.

За словами очевидців, юнак отримав важкі опіки всього тіла. Його госпіталізували в обласну дитячу лікарню. А його подругу забрали у відділ поліції для з’ясування обставин пригоди.

Деталі – згодом.

Нагадаємо, у Ковелі цього року двоє підлітків також видерлися на вагон та отримали ураження струмом, а за кілька днів до цього у Луцьку від удару струмом на даху вагону обгорів 16-річний юнак.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Флеш Показати IP 23 Жовтня 2020 08:56
Що це за відео??
1 до Флеш Показати IP 23 Жовтня 2020 09:29
Що могли, те й зняли)))))
Психопланетарій, Лип Показати IP 23 Жовтня 2020 09:26
З деб**ами тільки так у цьому житті треба закінчувати. Таке враження, що хоча цьому юнаку вже 15 чи 16 років і йому ще ніхто з батьків чи друзів не казав: "вилазити на дах потягу або електрички суворо заборонено, вб'є на смерть струмом". Все одно вирішив перевірити. Як кажуть, кожному своє.
Олд Показати IP 23 Жовтня 2020 09:31
Природній відбір у дії
Нострадамус Показати IP 23 Жовтня 2020 11:50
З пiдлiтками говорити тяжко. Скажеш не роби, на зло зробить. Вирахувати б, хто пiдкидае цi небезпечнi забави i починати з них...
Читач Показати IP 23 Жовтня 2020 12:35
Чому не повідомили номер банківської карти для перерахування коштів на допомогу?
Петро до Читач Показати IP 24 Жовтня 2020 19:49
Купити розум чи відновити шкіру? Про яку допомогу мова?