USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

На жінок, які ходили поміж автомобілів у Луцьку, винесли постанови

7 Лютого 2017 16:21
Луцькі патрульні винесли постанови на двох жінок, які ходили поміж автомобілями поблизу гіпермарку на проспекті Соборності.

Так, учора, 6 лютого, патрульні виявили на проспекті Соборності двох жінок, які походжали поміж транспортними засобами та просили грошей у водіїв. Цим вони наражали на небезпеку і себе, й інших, адже рух транспорту в районі ринку та гіпермаркету на цьому проспекті дуже інтенсивний, інформують у прес-службі луцьких патрульних у Фейсбуці.

У міськвідділку, куди доставили осіб, встановили, що документи на дитину, з якими просили гроші жінки, недійсні. На обох винесли постанови за ст. 127 КУпАП (порушення ПДР пішоходами).

Поліцейські закликють громадян бути обачними і перевіряти осіб перш, ніж їм допомагати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 7 Лютого 2017 16:34
Совісті. 0!!!!!
rer Показати IP 7 Лютого 2017 16:40
Я з самого початку відколи вони зявились на наших дорогах говорив що це аферисткі і більшість всього заїзжі.... Після розголосу вони думаю пропадуть з міста і їх будуть викривати в іншому місті
Павлік н. Показати IP 7 Лютого 2017 16:50
Цигани
лучанин до Павлік н. Показати IP 7 Лютого 2017 19:15
Сарана
Іванка Показати IP 7 Лютого 2017 16:53
Але головне брови намальовані
911 Показати IP 7 Лютого 2017 17:02
А навіщо фотографувати різних злодіїв на фоні Державного Прапора?
Молодці! Показати IP 7 Лютого 2017 17:16
Сам бачив цю гидоту, але нажаль не наважився набрати 102. Молодці!
Петро Показати IP 7 Лютого 2017 17:19
А чому їхні обличчя не показуєте. Злодіїв треба знати в обличчя шоб їм не попадатись!!
злий до Петро Показати IP 7 Лютого 2017 19:02
А нащо нам дивитися на ті м*рди. таргани зовні всі однакові
Петро Показати IP 7 Лютого 2017 17:21
І чому тилькі постанова за ПДД а не за шахрайство!?
З Балки Показати IP 7 Лютого 2017 18:06
Я позавчора бачила двох схожих мимр,які попрошайнічали поміж машинами на розі Відродження-Рівненської, навпроти Приватбанку. Прям під колеса лізуть з тими псевдоблагодійними буклетами. Місяць тому бачила на тому ж місці таких самих ,|які хромали ніби ДЦП поміж машин, а потім пішли до Приватбанку нормальним здоровим ходом. Плакальщіци йопти
таксист Показати IP 7 Лютого 2017 18:08
нажаль на фоні держ прапора скоюються куда більші злочини .
Вадим Показати IP 7 Лютого 2017 18:11
влада повинна забезпечити роботою таких а то шляються . Все від влади
Lutsk до Вадим Показати IP 7 Лютого 2017 18:43
Влада у нас м"яко кажучи дєр_мова ,роботою не забезпечить навіть тих людей ,що хочуть працювати.А ці двоє працювати не хочуть і не будуть.Це професійні побиральниці.
Волинянин Показати IP 7 Лютого 2017 19:01
Я вчора чуть одну з них не збив на слизькій дорозі...
їван до Волинянин Показати IP 9 Лютого 2017 08:59
То чого не збив? Треба було розмазати по тому льоді шоб іншим таким неповадно було
1312 Показати IP 7 Лютого 2017 19:33
Це одна банда!!! Привозить один автобус - наперед визначенні і узгодженні з правоохоронними органами місця проживання і роботи - ЦЕ СИСТЕМА яка приносить не мільйони але досить не поганий заробіток!!! Так просто нічого їм не предявиш - але якщо зафіксувати все з організаторами і кришою то це ОЗГ!!!
санітар до 1312 Показати IP 7 Лютого 2017 22:13
А діхлофосом цю огз обробляти пробували? З шкідниками так і треба
там там Показати IP 7 Лютого 2017 22:28
затримали 6 лютого,а сьогодні о 12:40 перед світлофором навпроти там таму та сама ходила по слизькій дорозі між автомобілями ! для них протокол як добрий день. от коли хтось наїде, тоді водій і відповідатиме не тільки протоколом. пане поліцейські зреагуйте адекватно.
Джек Показати IP 8 Лютого 2017 11:48
Ну нарешті це ₴@"&₴ накажуть!Та шо на 2 фотці,ходить то кульгає з палочкою,то ше якось,то вона гроші дитині збирає,то бійцю ато!Сам хотів вийти,надавати по &:0-&₴);!!!