На Волині Володимирський деканат УПЦ КП розділений
![](/files/news/2008/11-12/2989-1u.jpg)
Указом єпископа Луцького і Волинського Михаїла Володимирський деканат розділено на два – міський і районний. Про це 12 листопада повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт Волинської єпархії УПЦ КП, міським деканом призначено протоієрея Юрія Пилипця (раніше був очільником нерозділеного Володимирського деканату), районним – настоятеля парафії Великомученика Юрія Переможця в районному центрі протоієрея Євгена Шевчука.
Таке рішення владика прийняв у зв’язку з потребою удосконалити організацію душпастирського служіння як у місті, так і в районі. Тепер у міському благочинні – 6 парафій, а в районному – 30.
Ознайомлення з указом преосвященного – основна тема зборів володимирського духовенства, які сьогодні провів канцлер єпархії протоієрей Микола Цап у соборі Різдва Христового, що в районному центрі. Він привітав новопризначених деканів, а особливо отця Євгена, який ще не займав такої високої церковної посади.
Довідково:
Протоієрею Євгенові Шевчуку 47 років. Народився у Львові, закінчив Львівський сільськогосподарський інститут. Митрополитом Луцьким і Волинським Яковом висвячений на диякона (30 серпня 1997 року) та священика (19 грудня 1997 року).
6 січня 1998 року став кліриком володимирської Свято-Юріївської парафії, у 2003–2006 років служив у Покровському храмі Нововолинська. Відзначений різними церковними нагородами (остання – митра). Настоятелем парафії Великомученика Юрія Переможця став 10 березня 2006 року. Одружений, має двоє дітей. Син Андрій – також священик, служить з батьком в одній церкві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт Волинської єпархії УПЦ КП, міським деканом призначено протоієрея Юрія Пилипця (раніше був очільником нерозділеного Володимирського деканату), районним – настоятеля парафії Великомученика Юрія Переможця в районному центрі протоієрея Євгена Шевчука.
Таке рішення владика прийняв у зв’язку з потребою удосконалити організацію душпастирського служіння як у місті, так і в районі. Тепер у міському благочинні – 6 парафій, а в районному – 30.
Ознайомлення з указом преосвященного – основна тема зборів володимирського духовенства, які сьогодні провів канцлер єпархії протоієрей Микола Цап у соборі Різдва Христового, що в районному центрі. Він привітав новопризначених деканів, а особливо отця Євгена, який ще не займав такої високої церковної посади.
Довідково:
Протоієрею Євгенові Шевчуку 47 років. Народився у Львові, закінчив Львівський сільськогосподарський інститут. Митрополитом Луцьким і Волинським Яковом висвячений на диякона (30 серпня 1997 року) та священика (19 грудня 1997 року).
6 січня 1998 року став кліриком володимирської Свято-Юріївської парафії, у 2003–2006 років служив у Покровському храмі Нововолинська. Відзначений різними церковними нагородами (остання – митра). Настоятелем парафії Великомученика Юрія Переможця став 10 березня 2006 року. Одружений, має двоє дітей. Син Андрій – також священик, служить з батьком в одній церкві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722047080)
Анонім
Показати IP
12 Листопада 2008 11:58
Таке враження, що вам церква платить, щоб її пропагувати.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722047080)
Анонім
Показати IP
12 Листопада 2008 14:50
Мабуть варто матеріали з вищевказаного сайту розміщати в окремій категорії, до чого тут "Суспільство"?
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.