На Волині змагалися вихованці шкіл-інтернатів. ФОТО
Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації та відділенням Національного олімпійського комітету у селі Липляни Ківерцівського району відбулися змагання із легкої атлетики по програмі V Спартакіади Волині серед спеціалізованих шкіл, шкіл-інтернатів під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я!» присвячений Олімпійському тижню. Про це 17 вересня повідомляють «Волинські Новини».
У змаганнях брали часть спеціалізовані школи-інтернати з Рожищ, Затурців, Липлян, Головно та Заболоття. У програму входили змагання з бігу, стрибки у довжину з місця та естафета.
У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда спеціальної школи-інтернату селища міського типу Головно, друге місце у Липлянської, третє місце посіла команда Затурцівської школи-інтернат. Усіх переможців і призерів змагань нагородили медалями, дипломами та грамотами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
За інформацією організаторів, завершиться V Спартакіада Волині серед спеціальних шкіл-інтернатів «Ти зможеш, якщо зміг я!» змаганнями «Веселі старти» 19 грудня 2009 року на день Святого Миколая в Затурцівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У змаганнях брали часть спеціалізовані школи-інтернати з Рожищ, Затурців, Липлян, Головно та Заболоття. У програму входили змагання з бігу, стрибки у довжину з місця та естафета.
У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда спеціальної школи-інтернату селища міського типу Головно, друге місце у Липлянської, третє місце посіла команда Затурцівської школи-інтернат. Усіх переможців і призерів змагань нагородили медалями, дипломами та грамотами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
За інформацією організаторів, завершиться V Спартакіада Волині серед спеціальних шкіл-інтернатів «Ти зможеш, якщо зміг я!» змаганнями «Веселі старти» 19 грудня 2009 року на день Святого Миколая в Затурцівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Сили оборони знищили кілька російських безпілотних катерів, коли ті атакували українське узбережжя
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.