USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

НАБУ почне видавати медалі «За боротьбу з корупцією»

16 Жовтня 2020 07:40
Національне антикорупційне бюро України почало укладати договори на закупівлю нагрудних знаків «За вагомий внесок у боротьбу з корупцією».



Про це повідомляє УНН із посиланням на Prozorro.

Так, НАБУ почало укладати договори на Prozorro на виготовлення медалей, нагрудних знаків та сувенірів, які вручатимуться як подарунки та нагороди особам, які відзначились на службі. Серед лотів і замовлення на 10 нагрудних знаків «За вагомий внесок у боротьбу з корупцією» з мініатюрою в футлярі та посвідчення до нього.

Окрім того, НАБУ замовило 70 сувенірних жетонів, 100 шкіряних брелоків, 150 флешок та 150 нагрудних знаків з символікою Національного антикорупційного бюро України. Загальна очікувана вартість закупівлі сувенірної продукції – 233 500 грн, а очікувана вартість закупівлі нагрудних знаків – 105 000 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
1234 Показати IP 16 Жовтня 2020 08:26
І першими власниками цих нагород звичайно ж будуть корупціонери.......
Шахімат Показати IP 16 Жовтня 2020 08:35
Видавати за хабарі
Ага Показати IP 16 Жовтня 2020 08:36
Кому і за що? може якійсь бабусі що одиноко живе на хуторі! Клоуни ко**ені!
смешно Показати IP 16 Жовтня 2020 09:23
запад напаривший НАБУ, САПы, НАПКи и прочие смешные антикоррупционные структуры, не замечает офшоров. Хотя именно британская юрисдикция контролирует основную массу офшоров. А свифт, позволяющий остановить или увидеть любое перечисление денег принадлежит США. Наши крадут и выводят, тратят деньги на западе. Им выгодно! Деньги по концовке за 30 лет распила у них лежат. Теперь медали выдавать будут. Нашими руками 30 лет нас в могилу загоняют, а бабло себе и вновь нам в кредит дают. Кто мы после этого?
??? до смешно Показати IP 16 Жовтня 2020 10:38
То что власть и приближенные воруют и создают вид что борятся сами с собой-виноваты все?? ...кроме самих себя???
скептик до смешно Показати IP 16 Жовтня 2020 11:14
маленький ньюанс. закони, які легалізували офшори, прийняли депутати, обрані народом. то при чому тут британія і сша ? вони на кнопки тиснули ? чи може їх обирали ? а може той народ за шмат гнилої ковбаси продав все на світі ? в першу чергу свою совість
скептик Показати IP 16 Жовтня 2020 11:15
нехай засунуть свої брязкальця собі поглибше
смешно Показати IP 16 Жовтня 2020 12:08
предлагаю скептику и ??? вдуматься в то, что они написали и поспорить между собой)
скептик до смешно Показати IP 16 Жовтня 2020 15:22
а ти на мирового суддю підписуєшся чи на брахмана ? шляпу сними