USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Начальника митного поста «Ковель» спіймали на хабарі 12 тис. дол.

4 Березня 2020 19:14
4 березня правоохоронці затримали за вимагання та одержання хабаря в.о. начальника митного поста "Ковель" Волинської митниці Державної митної служби України та посередника (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Про це інформує пресслужба ДБР.

За попередньою інформацією, чиновник митниці у змові з посередником, вимагали від жителя Волинської області хабар у розмірі 12 240 доларів, обіцяючи не перешкоджати в митному оформленні транспортних засобів.
Слідчі ДБР затримали митника зі спільником у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України під час одержання ними другої частини хабара в сумі 5 440 доларів.
У разі доведення провини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років із конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Їван Показати IP 4 Березня 2020 19:30
То все преамбула ! Коли вже буде амбула ?!
Єгор Показати IP 4 Березня 2020 20:07
Цьому хабарнику дадуть 5000 гривень штрафу та відпустять! Так в Україні карають таких коррупціонерів.
У Показати IP 4 Березня 2020 21:58
Потім перекваліфікують на частину першу статті і укладе угоду зі слідством. Результат - заплатить штраф і відпустять.
123 Показати IP 4 Березня 2020 23:17
Так а що доказувати.гроші взяв?!так в тюрму садити.а то привмкли якщо докажуть.відрубати дві руки щоб більш небрав і буде порядок!
Споживач газу Показати IP 5 Березня 2020 05:17
Це ч**, не буде продавати "елітну собаку" щоб заплатити за газ. Воно паразитує на вас з нами. Таких треба садити, коли вони тільки першу гривню потягли з чужої кишені.
Руня Показати IP 5 Березня 2020 09:12
Оце хабар, а не хабар директора шахти надії в Червонограді.
Мітя Показати IP 5 Березня 2020 19:19
Блін так шкода такі дорогі штани вимазав.
СЕРЖ Показати IP 6 Березня 2020 15:52
Побудуйте стадіон як в Пекіні поставте гільетину і десятьом відрубайте голови тоді буде порядок і інші будуть боятись красти!!!