USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Начальник волинської міліції попросив вибачення

4 Грудня 2013 11:18
Начальник УМВС України у Волинській області Олександр Терещук вибачився перед депутатами за те, що сталось вранці біля стін облдержадміністрації. Нагадаємо, міліція не пускала деяких депутатів на сесію облради.

«Міліція хоче забезпечити, щоб пройшла сесія. Є майдан, там тисячі людей. Якщо вони потраплять в залу, сесія не відбудеться. Вибачаюсь, якщо будуть питання, я готовий дати відповідь та понести відповідальність»

Олександр Дмитрович зазначив, що міліція - не політична структура, а він особисто – аполітична особа. Також додав, що у міліції є завдання – забезпечити порядок, і вона цим займається.

Посадовець додав, що засуджує події на київському євромайдані – як людина і як міліціонер.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
333 Показати IP 4 Грудня 2013 13:29
Начальник Луцької міліції за хабарі кришує збанкрутілий "Західінкомбанк" щоб вкладники не отримали свої депозити. Прокурор в курсі чи в ДОЛІ ???
НЕЛУЧАНИН до 333 Показати IP 4 Грудня 2013 14:40
А ЩО, Є СУМНІВИ ?
Віктор до 333 Показати IP 6 Грудня 2013 14:04
ти це на всіх коментах пишеш. може тобі чогось не додали? не підкормили? заспокойся вже. і зараз розмови зовсім про інше.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Грудня 2013 14:41
ЗА НЕНАЛЕЖНЕ ВИКОНАННЯ СВОЇХ ОБОВЯЗКІВ НАЧАЛЬНИКУ ЛУЦЬКОЇ МІЛІЦІЇ НЕ ВИБАЧЕННЯ ТРЕБА ПРОСИТИ, А ІТИ У ВІДСТАВКУ
Лучанка Ірина Показати IP 4 Грудня 2013 15:23
Олександр Дмитрович - порядна людина та відповідальний начальник. справжній генерал-майор) припиніть чинити на нього тиск, аби він пішов у відставку. краще Гузя заспокойте. занадто гарячий. може сердечко не витримати такой моральної перенапруги та намагання потрапити до верхівки влади
Петро (Шацьк) Показати IP 25 Грудня 2013 23:33
По- Шацьку Гузь - ч**!!! Найда хабарник!!! хай живе Івахіів!!!
Семенович до Петра Показати IP 25 Грудня 2013 23:42
За Івахіва по шацьку 3 +++