USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

«Нафтогаз» підвищив ціну на газ на 35%

1 Листопада 2020 16:48
Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у листопаді 2020 року на рівні 6,33 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). У порівнянні з жовтнем ціна газу зросла на 34,7%.

Про це повідомляється на сайті компанії, передає РБК-Україна.

Крім того, тариф «річний» з листопада підвищений на 23,1% – з 5,24 грн/куб. м до 6,45 грн/куб. м.Нагадаємо, «Нафтогаз» різко підвищив ціни на газ для населення в серпні-вересні. Зокрема, ГК «Нафтогаз України» підняла ціну в серпні на 9% до 3,24 грн/куб. м.

У вересні ціна газу зросла ще на 45% до 4,70 грн/куб. м. Крім того, «Нафтогаз» підвищив річну ціну на газ для населення з 4,73 грн/куб. м до 5,24 грн/куб. м.

Зазначимо, «Нафтогаз» відмовився від підвищення цін на газ для населення в місяць виборів. Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів в жовтні 2020 року на рівні 4,70 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). У порівнянні з вереснем ціна газу не змінилася.

При цьому в пресслужбі «Нафтогазу» відзначили, що за новими правилами роботи ринку природного газу населення (побутові споживачі) може купувати газ безпосередньо у ДК «Нафтогаз України» або у будь-якого іншого постачальника. Частка компанії в постачаннях газу населенню становить 2%.

Нагадаємо, постанова уряду про покладення на «Нафтогаз» спеціальних обов’язків на ринку газу (ПСО) з 1 серпня 2020 року припинило діяти в частині постачання газу для потреб населення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 1 Листопада 2020 16:54
Давно пора. За все потрібно платити.
скептик до дідо Показати IP 1 Листопада 2020 17:10
тобі хтось слово давав, вічний терпіла ?
Тітка до дідо Показати IP 1 Листопада 2020 17:49
дідо,ти баняк,чи плінтус,але в повній мірі.Твої в...сери скільки ти їх скидаєш,завжди направлені проти простого люду.Плотити потрібно,але потрібно враховувати скільки нам плотять,особливо пенсіонерам.
Анонім Показати IP 1 Листопада 2020 18:03
Ці тарифи сама звичайнісінька спекуляція. У цьому році Україна закачала рекордну кількість газу у сховища. У липні вони становили майже 22 млрд.куб. Навіть Коболєв договорився до можливості експорту газу. Ще розкажіть про "фантастичний ринок газу", що існує лише у головах тих, хто його придумав. Повністю згоден із Тіткою. Потрібно враховувати платіжоспроможність людей. Інакше борги за комуналку будуть тільки зростати.
додаток до Аноніму до Анонім Показати IP 1 Листопада 2020 19:53
А те що газ закачувався по самих низбких цінах майже за 10 років, це нічого? А тепер вони з людей "викачують"? Всі ж про це читали, а чинуші вихвалялись на кожному кроці, а тепер от так? Скільки люди це терпіти будуть, що ті Коболєви і Ко. з нас будуть три шкури дерти, а самі жирувати, мамам у Америку "допомогу" мільйонну пересилати?!
дідо Показати IP 1 Листопада 2020 18:30
Бідні мають субсидії,а інші замість алкоголю та сигарет будуть платити по повному.
бабо до дідо Показати IP 1 Листопада 2020 19:54
Ти дурнику - субсидії майже всі вже ліквідовані!
Alex до дідо Показати IP 1 Листопада 2020 20:04
В до кого ви (це не помилка) себе відносите?
2323 до дідо Показати IP 1 Листопада 2020 20:14
В мене субсидія 396грн. Що я за неї заплачу? А у топ менеджерів, і того ж нафтогазу, зарплата не з трьома нулями!
скептик до дідо Показати IP 2 Листопада 2020 09:19
яка в ж""і субсидія ? таке саме намахалово, як і ціни газ
питання Показати IP 1 Листопада 2020 19:50
А зарплати чинушам у Кабміні, ОП, наглядових радах держпідприємств ... знизити не хочуть?!
Проїздом Показати IP 2 Листопада 2020 18:26
Час розплати наближається!
Nika Показати IP 10 Січня 2021 11:42
А за счет кого нужно содержать кобелей и пиндосов!!!???