USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Генпрокуратура взялася за WOG Єремеєва

3 Квітня 2014 20:58
Генпрокуратура почала декілька досудових розслідувань. Найбільше з них пов'язане з ім'ям позафракційного нардепа і бізнесмена з Волині Ігоря Єремеєва та його компанії WOG.

Так, контрольовані народним депутатом Ігорем Єремеєвим компанії з початку 2014 року уклали договори на постачання нафтопродуктів державним відомствам і компаніям на загальну суму 132 млн грн.

Це випливає з опублікованих на сайті «Державні закупівлі» результатів відкритих тендерних торгів, - пише УНІАН.

Згідно з повідомленнями, з початку 2014 року і по 3 квітня лідерство за кількістю виграних тендерів належить компанії Єремєєва «Вог Ритейл», яка поставила паливо на суму 75,053 млн грн.

Друге місце зайняла інша його компанія «Золотий екватор», яка заробить на постачанні палива понад 46 млн грн. Третя компанія «Вог Аеро Джет» поставила нафтопродукти на суму 10,736 млн грн.

Найбільшими замовниками нафтопродуктів у компаній Єремєєва стали: Львівська залізниця - 15,5 млн грн, «Укртрансгаз» - 11 млн грн, НАК «Енергоатом» - 12,5 млн грн, «Львівводоканал» - 10,2 млн грн і «Укренерго» з 4,86 млн грн.

Нині почали кілька досудових розслідувань. Найбільше з них пов'язане з ім'ям позафракційного нардепа і бізнесмена з Волині Ігоря Єремеєва та його компанії ВОГ.

За інформацією порталу «Наші гроші», тендер на поставку палива «Енергоатому» відбувся з порушеннями правил торгів. При акцепті пропозицій «Енергоатом» відібрав «Вог Аеро Джет» для поставки 1 148 тонн палива за 13,056 грн/тонну, проте в період між акцептом пропозиції та укладанням договору кількість дизельного палива зменшили до 822 тонни, а ціна залишилася колишньою.

У січні компанія Єремеєва «Золотий екватор» також виграла тендер на постачання для СБУ на 17,3 млн грн.

Навчальні заклади та заклади охорони здоров'я, а також інші відомства уклали договори на постачання нафтопродуктів на загальну суму 9,371 млн грн.

До кінця 2013 року кількість АЗК мережі WOG досягла 500, а річний обіг компанії склав в цілому 3 млрд дол., що становить приблизно 17% ринку нафтопродуктів України.
Так, мережа автозаправних станцій WOG належить групі «Континіум», яку очолює народний депутат Ігор Єремеєв.

Компанії Єремеєва вже кілька років поспіль є основними постачальниками палива для держкомпаній і установ. І почувають себе впевнено за будь-якої влади: «тендерний успіх» прийшов до фірм чинного народного депутата ще в 2008-му році, за часів прем'єрства Тимошенко, потім цей успіх був грунтовно закріплений при президенті Януковичі. Незважаючи на революцію і зміну влади в 2014-му році, компанії Єремеєва стабільно продовжують вигравати тендери на держзакупівлі.

Наприклад, з 2008 по 2014 роки компанії Єремеєва («Золотий екватор», «Континент Нафто Трейд», «Континіум - Галичина») виграли майже половину тендерів «Укрпошти» на поставку нафтопродуктів на суму 314,88 млн грн.

Найчастіше фірми Єрємєєва одночасно можуть приймати участь в одному тендері, що є грубим порушенням законодавства.

Зокрема, у грудні контрольована Єремеєвим компанія «Вог Аеро Джет» виграла тендер на поставу дизельного палива «Укрзалізпостачу» на суму 2,62 млрд грн. Єдиним допущеним конкурентом цієї компанії була інша компанія Єремеєва - «Укрпостач-Нафтотрейд», яка з 2011 року, за інформацією сайту «Наші гроші», отримала замовлень від Укрзалізниці» на 5,66 млрд грн.

Нагадаємо, у 2011 році Антимонопольний комітет звинуватив компанії Єремеєва у продажу пального за завищеними цінами, того ж року в листопаді СБУ провела обшук в офісі Єремеєва, розслідуючи постачання палива «Укрзалізниці» за завищеними цінами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Єремеєв Показати IP 3 Квітня 2014 21:07
Ідіть всі в *упу.
Івахів до Єремеєв Показати IP 4 Квітня 2014 13:06
Ні... нехай ще далі всі йдуть! Всі в гім. ні а ми на білому коні!)
98 Показати IP 3 Квітня 2014 21:14
дупа идет к Еремееву
лучанин Показати IP 3 Квітня 2014 21:16
Єремеєв- наркоман, бандит і рекетир поки такі при владі ми всі раби !
це я до лучанин Показати IP 4 Квітня 2014 08:37
коментар було видалено
це знов я до лучанин Показати IP 4 Квітня 2014 08:39
вас самих не тошнить від таких статей і сюжетів? РАБИ!
Ігор до Ігорка Показати IP 3 Квітня 2014 21:22
І чого оце тобі бракувало? Сидів би тихо..
Вєталь Показати IP 3 Квітня 2014 21:26
Єремеєва потрібно засудити по закону! Хворі Дітки вмирають від нестачі ліків тому що такі як цей діяч ніяк не награбуються - все їм мало. Смерть хворих на їхній совісті!!!
Ирина Показати IP 3 Квітня 2014 21:33
Идиоты, жаба, что ли душит народ?! Ну, зарабатывает, ну, бензин НОРМАЛЬНЫЙ продает. Так чего же сразу к ногтю-то?! Украину ввергают просто в жо.пу местечковые селюки с комплексами неполноценности и с отсутствием качественного образования. Привыкли все за магарыч- даже рассуждать здраво не умеете.
Андрій до Ирина Показати IP 3 Квітня 2014 23:28
Я щиро здивований Вашою якісною освітою,комплексом повноцінності і вишуканими висловами в адресу опонентів.Ви хоч розібралися про що йде мова в даному повідомленні?А мова йде про банальне порушення чинного законодавства.А за порушення потрібно нести відповідальність.Чи Ви проти? Не хвилюйтеся так за Єремеєва,відповідати будуть інші,ті кому віддані в управління ці компанії.
Так до Андрій Показати IP 4 Квітня 2014 23:47
Підставляє він і Івахів всіх своїх найманих керівників!!!! Вірно ці змії хитрі. Вони чисті Литвинивці: негарні , слизькі і ніякі. Не переживаємо: Гєрич сам з ними розбереться.
Квітка до Ирина Показати IP 4 Квітня 2014 07:48
Ці ж селюки його і вибрали.
Волинь Показати IP 3 Квітня 2014 21:44
Єремеєв вже 5 років усердно служить Фірташу, тому такі тендери за останні 3 роки багатомільярдні. Взяли Фірташа. тепер беруть Єрьому. На двох стільцях одночасно ще не посидів ніхто,на політиці і великому бізнесі. Єрьома думав. що він самий шустрий і вляпався по самі вуха.
Анонім до Волинь Показати IP 4 Квітня 2014 21:28
Показово, що саме в день народження Єрьоми така інформація про зацікавленість прокуратурою про темні оборутки . Головна причина - це Фірташ. Американці насіли на головного фінансиста банди Януковича, а Єремеєв попав під слідство як один з багатьох васалів Фірташа. Фірташ у 2010 році взяв під контроль Континіум, а Ігорька і Стьопу відправив у депутати галасувати за партію регіонів. Така участь луцьких князьків.
Вася Показати IP 3 Квітня 2014 21:49
Свобода мстить Єремееву або ж таку перевірку Генпрократури заказало ОККО
123 Показати IP 3 Квітня 2014 22:16
Давно пора розібратися з цим хапугую і його *ополизами!
Эрудит до 123 Показати IP 3 Квітня 2014 23:41
Какая "хапуга " ? Ты хоть представляешь... что такое выиграть тендер ? Это -откаты и куча затрат на документацию !!! Он бизнесмен ,у него есть товар который надо продать! Вот он придумывает схемы продажи товары . А "хапуга " тот, чей тендер он выиграл !
123 до Эрудит Показати IP 3 Квітня 2014 23:57
І *ополиз появився) А ти собі не задавав питаня , чому він усі тендери виграє? Чи мозгі теж на тендері виграв?))))
Эрудит до 123 Показати IP 4 Квітня 2014 00:13
"ПитанНя" ? При чём тут вопрос -ответ ? Я просто объяснил кто такой "хапуга"
123 до Эрудит Показати IP 4 Квітня 2014 00:29
А я тебе говорю что он не бизнесмен! Он хапуха и ворюга! И ты его прихвостень!
Голова Показати IP 3 Квітня 2014 22:32
Дошамкався селюк без прикуса
Ділер до Голова Показати IP 3 Квітня 2014 22:46
Пора Ерема і іВаха за коксом кірю і харчю посилати.
Лучанин Показати IP 3 Квітня 2014 22:59
Хоч одна приємна новина по Луцьку за останні два тижні.
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 00:05
КОЛИ ЗАПРАЦЮЮТЬ КАРТОЧКИ НА ЗНИЖКУ??????? НАВІЩО ЇХ БУЛО ДАВАТИ ЩОБ ПОТІМ РОЗВЕСТИ ЛОХІВ СКАЗАВШИ ЩО ПІСЛЯ МИНУЛОРІЧНОГО ПОТОПУ В ЛУЦЬКУ ВОНИ НАЧЕБТО ВТРАТИЛИ БАЗУ.....
valeri до Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 19:07
а навіщо було брати?)))
Анонім до valeri Показати IP 5 Квітня 2014 07:12
класне трактуванння.... "навіщо було брати...." БРАЛИ БО НАДІЯЛИСЬ ЩО ХЛОПЦІ СПРАВДІ ЧЕСНІ І ДБАЮТЬ ПРО ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ.....!!!! А ВИЯВИЛОСЬ БеЗ ЛОХА І ЖИЗНЬ ПЛОХА :((((..... КИДАЛОВО!!!!
Воговець Показати IP 4 Квітня 2014 06:31
Повідомляю для заздрісників і злих шакалів, що це звичайна чергова перевірка у звязку з приходом нової влади. Все буде окей. Аби вам піна з рота не летіла, запевняю вас.
Уговцю до Воговець Показати IP 4 Квітня 2014 07:42
Смєшной ты, какая заздресть? Тупоголовый! Какая пена? Только конченый человек в его шакальской шкуре захочет быть. Все , что делает твой Вундеркинд- это виляние от погибели своим недоразвинутым сельским тазом.
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 06:51
А як він банкрутує свої фірми
Воговець Показати IP 4 Квітня 2014 07:27
Ще раз повідомляю невгамовним аноНІЗМАМ, які снідають шляхом завдавання зла людям, що все буде гаразд. Єремеєв хотів плювати на вас, псів-тролів.
Уговцю до Воговець Показати IP 4 Квітня 2014 07:37
Памперс натягни своєму Босу, а сам приготуйся каки мити з під нього.
okko Показати IP 4 Квітня 2014 07:32
та занесе пару лямів "мертвих президентів" та й по всьому. якщо на цій перевірці все закінчиться то гріш ціна цій владі.
Анонім Показати IP 4 Квітня 2014 08:00
в Континіумі зарплата в конвертах! і всім це відомо, і тупо ніхто цього не боїться!
Микола Показати IP 4 Квітня 2014 09:00
Прочитав коменти і стало страшно. Страшно, за нас - волинян, за нашу заздрість, злість, ненависть і безпомічність. Всі, писаки, що тут лишили частини чвоєї жовчі - вам ніколи не дорости і до десятої частини того, до чого доріс Єремеев своєю працею і розумом.
ЗМІ Показати IP 4 Квітня 2014 09:21
коментар було видалено
Правдоруб Показати IP 4 Квітня 2014 09:23
Націоналізувати майно Івахіва, Єрємєєва, походження якого не можна законно довести. Дати роботу їм в ЖЕКу з простою зарплатою, як покарання. Це не заздрість, це революція
Микола до Правдоруб Показати IP 4 Квітня 2014 09:28
Засунь в одне місце цю революцію!
ПАЛИЦЯ до Микола Показати IP 4 Квітня 2014 10:02
МЕНЕ НЕ ЧІПАТЬ
Шаріков до Правдоруб Показати IP 4 Квітня 2014 11:48
ВСЕ ОТОБРАТЬ И ПОДЕЛИТЬ (Собаче Серце)
НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Квітня 2014 11:01
когось жаба вдавила на бізнес бєрємєєва. є порушення - нехай відповідає по закону
ррр Показати IP 4 Квітня 2014 11:42
читаю і дивуюся , деякі кажуть заздрість , до чого тут заздрість як би він хоч один мільйон заробив чесно то я тільки був би радий що в нас є такі люди , а так це все на відкатах хабарах і тд і не треба апелювати мол система така і він в ній варився , в тому то і справа що нормльна освідчена і порідна людина не могла в цій системі заробляти вони просто повиїзжали мігрували , а еррьома звичайний пристосуванець і дуполиз різних фірташів і тд
я Показати IP 4 Квітня 2014 12:04
Хто хоч трохи знає, що таки великий бізнес в нашій країні, Єремєєву ніколи не позаздрить. Уявляєте, як така людина спить? Навколо-акули, йому подібні, що прагнуть відгризти шмат бізнесу. У нас великі гроші=великі проблеми, хоча і дають можливость шикарно жити. Крім того, великий бізнес в нашій країні - це не конкуренція інновацій, рішень та технологій, а змагання схем та провладних зв*язків. Бізнесмени йшли в політику виключно, щоб уникнути або , хоча б, відстрочити відповідальність за порушення. Єремєєв, безумовно, розумна люда та віртуоз у складанні схем. Він не один такий, Можливо, але не факт, прийшов його час. Те, що перевірять, не означає, що щось знайдуть. Поживемо-побачимо.
До Микола Показати IP 4 Квітня 2014 13:18
Цей бандит Єремеєв , ми не хочемо до нього не доростати, все своє багатство сколотив злочинним шляхом і далі ним іде. Ми працівники в нього раби, людей не влаштовує,гроші в конвертах. Податки не платить відмиває мільярдию І ви ще його хвалите за що? То ж перед Богоми вся рівні.Невже, як здохне,то щось з собою візьме ні. А закінчити погано може. Пам"ятаймо лишень: "Домовина не має кишень...". Полішук ,для чого йому стільки,коли мільйони людей працюють за копійки і своїм 50 річним стажем заробили мізерні пенсії. Але він ен схаменеться, в таких людей немає серця, а дуга це пустота,яка заповнена долярами.
Волинь чемпіон Показати IP 5 Квітня 2014 12:30
Хочеться, щоб кожен штатний чи позаштатний учасник банди Азарова-Януковича поніс заслужене покарання. Те , як Єремеєв стрибає у політиці з одного табору в інший, і завжди встигає застрибнути у провладний табір, викликає багато запитань. Може, цього разу ми побачимо заслужене покарання для таких політиків-олігархів, як Єремеєв, Тігіпко, Бойко,
вак Показати IP 6 Квітня 2014 13:22
піде вслід за фірташем
вася Показати IP 11 Серпня 2014 20:07
ага,и опять выиграл тендер на 100 миллионов? никто никуда не делся-все как были у "корыта" так и остались
Олександр. Показати IP 15 Серпня 2015 21:03
А з собою взяти нічого неможна!