USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Напад Росії на Україну стане кінцем безпеки у всьому світі, – Єрмак

12 Січня 2022 08:15
Якщо Росія здійснить повномасштабне вторгнення в Україну, то це стане кінцем безпеки у всьому світі. Наразі будь-яке обговорення питань системи безпеки в Європі має починатися якраз з Києва.

Напад Росії на Україну буде кінцем для будь-якої безпеки не тільки в Європі, а й у всьому світі. Про це британському каналу Channel 4 заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Керівник ОПУ впевнений, що у разі «великої війни» це стане невтішним вердиктом для НАТО та великою проблемою, оскільки західні країни, на його думку, мають пояснювати своїм громадянам, чому вони, власне, так довго говорили, але Росія напала на Україну.

Глава ОП повідомив журналістам, що агресія президента Росії Володимира Путіна проти України буде величезною помилкою як з боку РФ, так і з боку країн, які дозволять цьому відбутися. Також це матиме незворотні наслідки.

Єрмак з журналістами обговорив питання безпекової ситуації на Донбасі та навколо кордонів України, а також поінформував представників медіа про перебіг перемовин у межах Нормандського формату на рівні політичних радників лідерів держав-учасниць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Степан (Крымчанин) Показати IP 12 Січня 2022 08:18
Это уже паранойя.
Бот Патріот до Степан (Крымчанин) Показати IP 12 Січня 2022 09:11
Чи папайя, бот ти етакий москальський
В. Показати IP 12 Січня 2022 09:12
Этот шпион ещё что то и вякаэт???
Анонім Показати IP 12 Січня 2022 09:43
то робіть усе можливе і не можливе щоб цього не сталось!!!!!!!!!!! щоб не гинули люди бо вразі чого олігархи на літаки і тю-тю
Дідо Показати IP 12 Січня 2022 09:44
Клоуни.
Иван Показати IP 12 Січня 2022 10:20
Этим бредом про нападение скармливают дабы отвлечь от внутренних проблем по коммуналке тарифный геноцид, разваливающаяся медицина, безработица
1+1 Показати IP 12 Січня 2022 11:25
Український олігархат так просто не здасця!
Клава Показати IP 12 Січня 2022 12:16
присвоїти Путіну почесне звання міжнародного хулігана !..
Анонім Показати IP 12 Січня 2022 13:15
В Сирію влізли,розвалили, а більшості країн на це пофіг. Так і з нами може бути. Нам гарантували цілісність кордонів за відмову від ядерної зброї і де тепер ця гарантія? Неефективними санкціями покарали Росію, щоб зберегти обличчя міжнародного порядку і безпеки,яких насправді нема, хто сильніший - той правий, то єдине,що діє на міжнародній арені.
Олег до Анонім Показати IP 12 Січня 2022 14:58
Тільки такі, як ти нерозумні повірять в те, що Сирію кацапи розвалили. Може скажеш, що Лівію у 2011 р. теж Росія розвалила?
Скептик Показати IP 12 Січня 2022 17:25
Не тіште себе дурними надіями. Свої борги доведеться віддавати самим. Нікому такий банкрут, як Україна, і даремно не треба. Хіба США в якості геморою для Росії.