USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Нардеп Ілля Кива осоромився на захисті дисертації. Відео

26 Квітня 2021 14:37
Народний депутат Ілля Кива 26 квітня під час захисту кандидатської дисертації не зміг відповісти на питання опонента.

Відповідне відео опублікувала у соцмережі журналістка Мар’яна П’єцух, передає Кореспондент.

Ілля Кива на захисті своєї дисертації в сфері держуправління не відповів на питання опонента, який сенс він вкладає в поняття «демократичний євроінтегрований державний управлінський апарат».

Нардеп пообіцяв відповісти на питання, яке «він повністю зрозумів», «в наступній науковій роботі».

«Спасибі за питання. Зрозумів його повністю. Хочу сказати, що відповідь на питання ми надамо в наступній науковій роботі, яку будемо обов’язково впроваджувати», – відповів нардеп.
Також повідомляється, що біля будівлі, де Кива захищає дисертацію, зібралися журналісти, але їх відмовляються пускати всередину без акредитації від пресслужби нардепа.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 26 Квітня 2021 15:07
кокос не сприяє захисту дисертації
Да до Анонім Показати IP 26 Квітня 2021 16:43
Але він розкриває межі уявлення... Але Ківі це не допомагає, дуб-дубом.
Анонім Показати IP 26 Квітня 2021 17:36
То є гвалтування гуманітарних наук, таке ганьбище, я думаю, можна побачити ще тільки в Росії
Свідчиня Показати IP 26 Квітня 2021 17:46
А ще кілька років тому це була наша гордість - герой майдану і АТО, захисник і визволитель. І йому належить Соціалістична партія України!
А до Свідчиня Показати IP 26 Квітня 2021 17:59
що ти? з ківою зрозуміло! а про що пишеш ти і що вживаєш-то мабуть клей...?
Сс Показати IP 26 Квітня 2021 18:38
Ну чому накинулися безсердечні ... ну хоче людина бути прохвесором))))
Анонім до Сс Показати IP 26 Квітня 2021 19:34
після двох доріжок кожен професор
Анонім Показати IP 26 Квітня 2021 19:19
Да ладно, корочку дали. А тепер прикиньте чого варті всі наша кандидати наук, дОценти і прОценти, тобтопраффєсора
Народ Показати IP 26 Квітня 2021 22:10
Який народ такий в нього і депутат.
мысль Показати IP 27 Квітня 2021 08:12
и эти люди запрещают мне ковыряться в носу. ПОлный отстой и деградация системы образования.