USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Нардепа з Волині відзначили державною нагородою

30 Грудня 2014 18:29
Народного депутата України, який пройшов у Верховну Раду по 22 одномандатному виборчому округу (місто Луцьк), Ігоря Лапіна відзначили державною нагородою.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Так, указом Президента України № 957/2014 «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі у Збройних силах України постановляється: нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Ігоря Лапіна - старшого лейтенанта», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Сolonel Показати IP 30 Грудня 2014 19:37
А що ж це "Волинські новини" не розповіли волинянам, як героїчно воював наш земляк. В якому бою відзначився? Недостатня інформація породжує чутки, що таким чином президент банально купує лояльність нардепів. (як в сій час робили, Кучма, Янукович...при Ющенку Балога разом з партійним квитком "Єдиного центру" вручав орден Богдана Хмельницького).
Лучанин Показати IP 30 Грудня 2014 20:19
Не злите народ . Янукович тоже начинал со лжи ! Не лжите , а то закончится плачевно . Народ не слепой !
месник Показати IP 30 Грудня 2014 20:24
Ви тут не бунтуйте!!!! Лапін тепер не мажор , а Кавалер ордену!!!!! Подвэску йому на сраку, з орденами, да побільше!!! Шоб коли з ВР гнати будуть, то щоб звеніли медалі з орденами, щоб знали де к****а ховаэться!!!!
Олесь до месник Показати IP 31 Грудня 2014 08:17
Справжній КАВАЛЕР..... Свіжий...
Аааа Показати IP 30 Грудня 2014 20:31
Лапин го.........он за нього з Лучан моло хто голосував, а як потрапив в парламент?????????????
1941-45 Показати IP 31 Грудня 2014 01:01
вояка-заср*ний
Лучанин Показати IP 31 Грудня 2014 04:43
Лапіна обрано нардепом не за геройство, а за гроші Яценюка з олігархатом
Хлоп Показати IP 31 Грудня 2014 08:56
Мудро! Богданiвський кавалер йде на замiну богданiвському директоровI! Люстрацiя буде i в дii!
Олесь Показати IP 31 Грудня 2014 12:05
Лапін - воював. Як тисячі учасників АТО. І якщо нагородили його- необхідно дати ордени ВСІМ воякам... Всім. Взагалі інститут Державних нагород в Україні спаплюжений. Більше 400 єнералів обвішані орднами - медальками типу" За постійний розвал війск", або " 25 років безпробудної п"янки"...... Огидно дивитись на єроя України фіму зв"ягільського.... Вояків багато. Депутатів- вояків обмаль. Одиниці. Тим більше він (лапін), навіть на засідання ВР ходить в камуфляжі. ( Нема в голові- тохоч одягом виділяється). Ця "нагорода"- звичайний хабар, плата за лояльність. Нічого нового. Нічого не змінилось . (окрім прізвищ чиновників). Ті ж схеми, той же інструментарій, ті ж підходи... Азіров - кулявлоб-знайди 5 відмінностей?
Павло Показати IP 5 Січня 2015 11:15
Навіщо ці словесні спекуляції? Попитайте багатьох побратимів Лапіна про те, як він воював. Це найкраща оцінка. І тоді буде зрозуміло, чи заслужив він цей орден, чи ні. Одразу стає зрозуміло, що ніхто з коментаторів цього не робив, а просто поливає брудом... Сумно Як мінімум пошукайте в неті статті про командира "Зола" , це його псевдо
дивно Показати IP 5 Січня 2015 12:04
Дивно було б бачити на ВН коментарі іншого характеру. Та й вЗагалі дивно, що новина про Лапіна на ВН .
Павло Показати IP 5 Січня 2015 16:34
То точно, раз на ВН в коментах так дружно поливають лайном когось - шукай причину, кому ж Лапін перейшов дорогу?... Кому вигідно його чорнити як тільки можна?
Павло Показати IP 5 Січня 2015 16:38
Пригадується, як дружно рік тому всі коментатори на ВН обс*рали все і всіх , пов"язаних з Майданом, а всі "незручні" коментарі на захист Майдану швиденько видаляли... Кому належать ВН? Може саме в цьому причина "однакових" коментарів?...
Лучанин Показати IP 5 Січня 2015 18:09
от бачив позицію в ВР під час голосувань Заліщук, Наєма, Лещенко, Самопомічі... а Лапін із Гузьом потухли ... жодного очікування виборців він не оправдовує... тупо в Раді відробляє бабло Яценюка і Ко... от за це і вручили йому медальку... Гидко... бррр...