USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Народний депутат з Волині перепливе ще одне озеро

9 Жовтня 2019 12:06
Волинський нардеп Ігор Гузь має намір переплисти озеро Волянське, що на Ратнівщині. Про це народний обранець повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Ігор Гузь закликає приєднатися до нього всіх охочих в суботу, 12 жовтня.

«Запрошую тих, хто хоче долучитися, приїжджати до озера Волянського, поблизу села Хабарище Ратнівського району. З Ковеля це всього 117 км, з Луцька – 202 км, з Києва 497 км. Пливемо по ширині, а це 2,12 км. З собою мати: плавальний костюм, відмінний стан здоров’я та хороший настрій», – йдеться у дописі.

З його слів, усі ті, хто не пливтиме, будуть мати можливість скуштувати рибну юшку, поліський трав’яний чай і це все – в хорошій компанії.

«Збираємося вже безпосередньо біля озера Волянського в суботу, 12 жовтня, об 11:00. Далі човнами до Білого», – додав Ігор Гузь.

До слова, нагадаємо, у липні 2018 року нардеп підкорив озеро Пулемецьке у Шацькому районі та озеро Турське, а згодом у вересні переплив озеро Люб’язь на Любешівщині.

Нардеп підкорив вже понад 100 озер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучанин Показати IP 9 Жовтня 2019 12:39
більше цьому депутату є чим похвалитися?
777 до лучанин Показати IP 9 Жовтня 2019 13:01
А зачем? Он на 4 года еще минимум себе жизнь хорошую сытую обеспечил.
!!! до лучанин Показати IP 9 Жовтня 2019 14:24
Це й би депутат Світязь тепер переплив. Хоча зараз його перейти можна, - баюра для жаб. ЗА СВІТЯЗЬ ТРЕБА ПИТАННЯ ПІДНІМАТИ!
123 Показати IP 9 Жовтня 2019 14:03
А чого не пишете про те, що я вчора переорав поле на якому виростив хліб? Це набагато цікавіше і користі більше
777 до 123 Показати IP 9 Жовтня 2019 15:00
Хвала тебе. Что пользы больше.так 1000%
Андрій Показати IP 9 Жовтня 2019 14:54
Там зараз глибина 1 метр
Їван Показати IP 9 Жовтня 2019 15:37
А ти попробуй віник березовий переламай !
Лучанка Показати IP 9 Жовтня 2019 16:30
Краще б іншими досягенями похвалився! На користь міста наприклад! А то озера переплаває,він депутат чи плавець?! Пора оприділитись!
Житель міста Показати IP 9 Жовтня 2019 21:14
Ласкаво просимо в м.Володимир-Волинський!Ризикнути переплисти озеро Лісне!!!
Тарас Показати IP 10 Жовтня 2019 07:05
Відкритий до простих людей. І звернення не лукаве. Ігорю побільше здорових однодумців!
ігор Показати IP 10 Жовтня 2019 21:55
тільки те і може, більше нема чим похвастатись, революціонер- плавець