USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Ігор Гузь підкорив чергове волинське озеро

30 Червня 2018 15:16
Народний депутат Ігор Гузь та 8 охочих підкорили озеро Турське, що на Волині. Це озеро не просте, кажуть учасники запливу, адже є підводні течії.

"Ми пливемо задля задоволення, а не на швидкість, пропагуємо здоровий спосіб життя і закликаємо долучатися", - сказав перед запливом Ігор Гузь.

Заплив стартував близько 12:30 у Ратнівському районі.

Зауважимо, що озеро перепливають по ширині, а це приблизно 3,2 км.

Плавці фінішували приблизно о 15 годині. Дистанцію всі успішно пройшли, а запливом залишилися дуже задоволені, емоції буквально переповнювали учасників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
електорат Показати IP 30 Червня 2018 12:59
Вила чуваку в руки, щоб не бісився з жиру.
Волинянин Показати IP 30 Червня 2018 13:19
Який Ігор молодець!!!! Велике Вам дякую за популяризацію здорового способу життя та Волинського краю, зокрема наших озер
АНАТОЛЬ_ Показати IP 30 Червня 2018 13:27
Дайте менi гузя зарплатню i я перепливу
змій Показати IP 30 Червня 2018 13:32
100%
Ковель Показати IP 30 Червня 2018 13:48
Красень так тримати!
Лучани Показати IP 30 Червня 2018 15:25
Ігор чекаємо від Вас, щось новенького. Набрид вже цей піар "спорт шоу".
777 до Лучани Показати IP 1 Липня 2018 11:45
а он ничего больше делать не умеет .
11 Показати IP 30 Червня 2018 15:37
На озері ще мабуть лекцію проведе, як підняти рівень економіки в Україні. Є програма
Рятувальник Показати IP 30 Червня 2018 16:01
А хто заплатить за роботу рятувальників на цьому шоу?
платник податку Показати IP 30 Червня 2018 16:52
А я канаву перейшов, напишіть про цю суперновину
Кулик В.Р. Показати IP 30 Червня 2018 17:05
Молодці тут брат і сестра Трілі. Справжні молодці!!!
браво Показати IP 30 Червня 2018 17:47
Річку Стир перетворили в стічну канаву "Луцькводоканалу", а самі по озерах плавають,скоро і там буде смердіти.
Не смішно! Показати IP 30 Червня 2018 23:57
Немає чим неробі зайнятися...
Любитель спорту Показати IP 1 Липня 2018 22:00
Які класні, молоді, красиві люди. Яскравий приклад для наслідування.
Волиняка Показати IP 1 Липня 2018 22:08
Це добре, що українці взнають, як в нас на Волині прекрасно, скільки є місць для відпочинку, які ми багаті на озера. А ще як це популярно в Європі вести здоровий спосіб життя. Ігор молодець. Веде нашу молодь у здорове майбутнє без горілки і цигарок, зі спортом по життю.
МАРУСЯ Показати IP 1 Липня 2018 22:20
Люди добрі, не набридло Вам одне і те саме повторювати? Є чим зайнятись, не має чим зайнятись, пливу, не пливу, зарплатня депутатська мені дайте, і т.д.. Ви самі зробіть, щось корисне! В чому вина Ігоря Гузя? В тому, що Він всіх закликає до здорового способу життя!?
Подорожній Показати IP 1 Липня 2018 22:43
Ага не рубайте умняка набридло читати це брєд "сивої кобили"!! Спробуй- ото тоді пиши умні вєщі!!! Самі подумайте коли ваша дитина скаже - "я хочу бути як отримати він"!...а не ходити наркоманом...курити ...пити ...ви самі не знаєте , що несете мабуть...але ж як кажуть - " бумага витримає все"(((
Галина Хомівна Показати IP 1 Липня 2018 23:02
Це дуже добре...а так знають нашу Волинь мало хто ...хоч прославить нас!!!Учасники молодці...Яке наступне озеро?
Олександр Показати IP 1 Липня 2018 23:19
Ото і вночі не спиться ...сенсацію знайшли((( Долучайтеся і ви потрапите в пресу!! Станете популярними, а ще про Вас напишут в газету- Вести здоровий спосіб життя зараз модно! Але ж це тяжко...потрібно мати велику силу волі...щоб проміняти пивасик на спорт!! Дерзайте)))