USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На скільки відсьогодні подорожчає життя українців

1 Травня 2016 19:31
Підвищення тарифів на газ, опалення, гарячу воду, електроенергію, заплановані урядом попередньо, відбулись вже сьогодні, 1 травня. Окрім того, в дію вступив новий закон про державну службу. Коротко про зміни, які торкнуться життя українців, починаючи з сьогоднішнього дня – у огляді Інформаційного агентства Волинські Новини.

Газ

Отже, відсьогодні становлено нову ціну на газ для побутових споживачів у розмірі 6879 гривень за тисячу кубометрів.

Згідно з рішенням Кабінету міністрів, із 1 травня 2016 року всі споживачі блакитного палива розраховуватимуться за газ за єдиною ціною у розмірі 6,879 гривні за тисячу кубометрів. В той же час, пільгову ціну в розмірі 3,600 гривні за тисячу кубометрів на 1200 кубів у опалювальному сезоні скасовано. Відтепер, незалежно від пори року українці платитимуть за газ однакову ціну – 6,879 гривень за тисячу кубометрів.

Як розподіляються кошти, які платитимуть волиняни за газ з 1 травня 2016 року – у інфографіці Волинських Новин.

rozpodilInfographic

Електроенергія

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 26 квітня 2016 року у формі відкритого слухання, ухвалила рішення з 1 травня 2016 року підвищити на 8% вартість електроенергії, що виробляються АЕС.

За фактом, «скориговані» тарифи ДП «НАЕК «Енергоатом» на електричну і теплову енергії, що виробляється АЕС, підвищили на 7,8% до 45,42 гривні за кВт-год.

Зараз загальний тариф для населення на газ становить 7 гривень 19 копійок за один кубометр, пільговий тариф для тих, хто використовує газ для індивідуального опалення – 3 гривні 60 копійок. Підвищення торкнеться пільгового тарифу – з 1 травня він становитиме 5 гривень 50 копійок за кубометр газу. Підвищення тарифів на газ з 1 травня потягне й підвищення вартості опалення та гарячої води.

Нові умови держслужби

Нова редакція закону про державну службу набула чинності в неділю, 1 травня. Закон був прийнятий Верховною Радою 10 грудня 2015 року, 31 грудня підписаний Президентом Петром Порошенком, відповідно до перехідних положень закону він набуває чинності 1 травня. Детальніше про те, що чекає держслужбовців – в інфографіці від «Слова і Діла».
Зарплати і пенсії

Після чергового підвищення цін на комунальні послуги, яке буде відбуватись регулярно (тарифи на природний газ, світло та воду будуть підвищуватися щорічно), постає логічне питання: з чого населенню їх оплачувати? Держава врахувала цей важливий нюанс, з 1 травня 2016 року підвищивши мінімальні зарплати і пенсії на цілих 5%.

Зокрема, розміри прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати підвищаться до 1450 гривень, мінімальної пенсії – до 1130 гривень. Тоді ж підвищать посадові оклади та доплати всім державним службовцям.

У Кабміні також обіцяють, що з 1 грудня прожитковий мінімум та мінімальні зарплати підвищаться не на раніше обіцяні 6%, а на 10%. Водночас в Україні скасували пільгові зимові тарифи на газ для населення. Деталі – у інфографіці від TSN.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
лучанин Показати IP 1 Травня 2016 20:44
Влада обдирає,як липку.Доживаєм до того,що скоро і нічим с*аки буде прикрити,а та мільярдерами стає.
реаліст Показати IP 1 Травня 2016 21:14
Може спочатку потрібно було б рівень життя Українців привести до європейських стандартів, а вже потім вимагати від населення плати за газ європейські тарифи, та й заробітну плату упирям - чиновникам не піднімати в 3 рази в бідній воюючій країні ? З другої сторони,якщо суть реформ полягає в піднятті тарифів , то навіщо нам той євросоюз ,та при*урки - депутати ВР,котрі себе називають євродемократами ? Найгірше , що перспектив - "0".
Анонім Показати IP 1 Травня 2016 22:07
Миздобули!!!
cantor Показати IP 1 Травня 2016 22:24
По российски -о* у ели о* у ели.Дограетесь ви хлопаки можновладці! Тікати куди будете?!!!!
Реаліст. Показати IP 1 Травня 2016 22:40
Тікати їм є куди,тим більше закордонні банківські рахунки щомісячно поповнюються украденими в Народу грошима.Всерівно ж за ці крадіжки цим твар*м нічого не буде.Евросоюз спонукає злодіїв котрі вивозять валюту до них ,як приклад - кодло Януковича.Що притягнули до відповідальності цих БИКІВ, чи може украдені ними гроші повернули в Україну ? Звичайно ж НІ.Більше того, декого з цих покидьків євросуд вже виправдав, і як насмішку, присудив Україні виплатити гроші за судові витрати. Чи то не політика ПОДВІЙНИХ стандартів ????????????????????????????
Василь до Реаліст. Показати IP 2 Травня 2016 02:46
Та ні, ви не реаліст. В вас просто дуже добрий слух - чудово чуєте що одна баба іншій переказує.
народ Показати IP 1 Травня 2016 23:18
Чого ви люди терпете цю погань!Як що когось не влаштовує,гайда до президента..Давайте вломим їм пі**яків!!!!!!
Анатоль_ Показати IP 1 Травня 2016 23:43
Нічого не поробиш! Треба стиснути зуби та терпіти!
Zarobitchanyn Показати IP 2 Травня 2016 00:31
А що, майдан вже не треба? Ці покращення хороші? Треба було Януковича попросити, він би зробив.
Владі Показати IP 2 Травня 2016 00:42
Одні втекли в Ростов на російську федерацію, інші будуть втікати в Вашингтон на америку. Їм, хто при владі, ніби пороблено. Ну роблять усе можливе, щоб народ їх вигнав.
Вася Показати IP 2 Травня 2016 03:20
Проти тiльки агенти Путiна !!! Люди будьте уважнi, не пiддавайтесь! За лiто окрiпнем i знову заживемо !!!
ізя всьо Показати IP 2 Травня 2016 09:18
Можно спгосіть, ето перемога ілі уже такі зрада?
Вася до ізя всьо Показати IP 2 Травня 2016 10:53
Шо ви шановний, у нас вже давно зрада- перемога !!!
КУМ Показати IP 2 Травня 2016 10:03
Для чого тепер працювати.ВСІ за субсидіями."В очередь,сукины дети,в очередь"(Собаче серце).Ми не раби-раби не ми.Боже!Врятуй України з лап цих пройдисвітів.
Кук Показати IP 2 Травня 2016 10:38
Зарплата на 5% а комунальні платежі на 80% ,люди ці жидяри шо ідіоти ? Вони мають народ ще за більш тупе бидло ніж Якуновіч...
123 до Кук Показати IP 2 Травня 2016 11:38
А хiба шо це не так?
Сокіл В.М. Показати IP 2 Травня 2016 11:46
Влада і далі буде так діяти поки ми терпітимо !!! Вони багатіють , а ми ніщаємо - "слава" МАЙДАНУ ! Шарикови проводять "рехформи ", дурять нас, обирають нас... а самі жирують !!! SOS - SOS !!! Я не розумію одного, - в нас влада для народу чи народ для влади ???
народ до Сокіл В.М. Показати IP 4 Травня 2016 18:07
ми всі масовка. кому ми потрібні?
Реаліст Показати IP 2 Травня 2016 15:13
Найбілб\ьша проблема,що основна маса народу в Україні політично неосвідчена,а тому амерікосам двічі "заканало" зробити в Україні переворот.За часами Кучми жаліють майже всі.Щодо Янека,то це дурне,жадне і бздливе створіння,яке не тягнкло не президента як особистість,але не робило шкоди рядовим людям.Почав "щемити"олігархів,ті підбурили народ,плюс гроші гейропейців і америкосів і "зїли" дурачка безвольного.А народ,раз не розуміє,що їх весь час "розводять" майданами,виходить ,заслуговує такої участі(..Хоча ,українців реально шкода(..
Sl;ava daunam! Показати IP 2 Травня 2016 16:11
toshnyt vid debiliv yaki zrobyly zhyttya normalnyh "ne majdannyh" ukrainciv peklom.
СССР Показати IP 3 Травня 2016 02:38
Ну що, хотіли цього то і маєте !
абв Показати IP 3 Травня 2016 11:36
Почую кожного. -Жити по новому.......