USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Наступного року газ знову подорожчає

12 Листопада 2014 16:29
У 2015 році заплановане чергове підвищення ціни на газ для теплопостачальних організації, а відповідно, й на тепло для населення. А у НАК «Нафтогазі» заговорили про єдину ціну на блакитне паливо.

Про це стало відомо під час урядового дня для регіональних ЗМІ. Тимчасово виконувач обов’язків заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Колупайло пояснив, що підвищення ціни на газ – неминуче.

Нагадаємо, що тарифи на газ для населення збільшилися на 50% з травня 2014-го року, а вже в липні плата за енергоносії та водопостачання зросла на 40%.

«Всім відомо, що з 1 липня ціни на послуги підвищилися. Це - не останнє підняття, бо з 1 травня 2015 року планується підвищення ціни на газ для теплопостачальних організацій, зокрема, й на виробництво тепла для потреб населення. Тому наступного року буде знову підвищення ціни на послугу. Від цього ми нікуди не дінемося», - каже Юрій Колупайло.

Окрім того, в НАК «Нафтогаз» кажуть, що ціна на газ має бути середньозважена для всіх споживачів.

«В цілому, все-таки ціна на газ в Україні має бути єдина, середньозважена. Бо в нас діє декілька цін на газ. Це призводить до неекономного споживання газу безпосередньо споживачами, і першою чергою населенням», - пояснив представник НАК «Нафтогаз».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКЕ ОСББ СТАВЛЯТЬ У ПРИКЛАД В НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
777 Показати IP 12 Листопада 2014 17:22
Долбанные уроды!!!!
Дід Панас Показати IP 12 Листопада 2014 17:24
треба перебиратись на схід, он вже яценюк не каже террористи а днр і лнр
Дончанин до Дід Панас Показати IP 12 Листопада 2014 19:17
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 12 Листопада 2014 19:19
іди на ху....
Йухан до Дід Панас Показати IP 12 Листопада 2014 19:18
Ти знов виліз? Не на донбас їдь,а прямо на колиму. Там тобі місце.
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 17:48
І як завжди брешуть, МВФ ще перед першим траншом поставила вимоги, і одна з них ринкова ціна за газ для населення. Так що чекаємо.
123 до Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 12:22
коментар було видалено
Рита Показати IP 12 Листопада 2014 18:12
та вони просто надіються, що кого не вб’ють на сході, то здохнемо дама із ТАКИМИ цінами , ростом долара і нашими мізерними зарплатами(((,
Льоня Показати IP 12 Листопада 2014 18:18
Вони його ще не купили, а нам в тридорога вже продають !!!!!!!
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 18:31
А Ви хотіли, що лише олігархи будуть для своїх підприємств газ дорогий закупляти ? Чорта з два. Звичайно краще на всіх розбити. Так що в наступному році 100% треба запасатись дровами., бо вугілля з Донбасу теж не надійде, а з газом все ясно. Дорого ж обійдеться українцям можливість Яценюка показати Москві дулю із вікна своєї хати. Хоча ще 2 роки тому, цей .........при затвердженні бюджету 2013 року, кричав, щоб злочинний уряд Азарова навіть не думав про зниження рівня життя громадян.
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 18:43
От тепер виникає питання, чим такий був поганий Яник та Азіровський уряд. Газ не дорощав, ціни більш-менш були стабільні.....ну крали собі- але потихенько. А ці чмошніки, вже частину країни проср...ли, 10тисяч юдей на той світ відправили, ціни-як європейські, а зарплати - як в Зімбабве, роботи в багатьох немає. І це тільки початок. Порошик і до цих пір свій бізнес не продав, його банки на сьогодні мають найбльші доходи, порівняно з іншими. Простих пацінів-солдатів судять не зрозуміло за що, при цьому жодного генерала не засудили. Тим паче ця влада взагалі краде, як ще жодна попередня влада.....
Дончанин до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 18:46
А зачем ему продавать свой бизнес, если он после избрания его президентом уже возрос в полтора раза?
Анонім до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 18:59
він був поганий тому що ці гади там не були - вони ж були проти зниження рівня життя населення, а як тільки добрались, залопотіли по другому
123 до Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 08:01
А как же вы хотели независимость получить?За все надо платить.
123 до Анонім Показати IP 13 Листопада 2014 08:03
Народ всегда имеет таких правителей,каких заслуживает