Навчальний центр «Правого сектора» розженуть силою - обіцянка Генштабу
Навчальний центр «Десна» «Правого сектора» розженуть силою, якщо його не звільнять до сьогоднішнього вечора, - таку обіцянку дав Генеральний штаб.
Про це повідомляють у прес-службі «Правого сектора», - інформує Преса України.
Провокації проти ДУК «Правого сектора» продовжуються.
Нагадаємо, у квітні вперше за історію участі Добровольчого Батальйону Правого сектору в проведенні так званої «АТО» на базу Правого сектору навели важке озброєння Української армії.
На цей раз Генштаб має претензії до навчального центру «Десна», який хочуть розігнати силою.
«З Генштабу повідомили: у разі, якщо «Правий сектор» не звільнить навчальний центр у Десні до вечора 9-го травня, застосовуватиметься силовий розгін», - зазначають у ДУК ПС.
Зі слів «правосекторівців», зараз у навчальному центрі «Десна» знаходиться близько 50-ти воїнів, частина з яких днями вирушить боронити Україну. Також у центрі проводяться постійні вишколи та надходить волонтерська допомога.
«Ця влада жодним чином не посприяла в розвитку навчального центру з моменту його існування і зараз намагається саботувати навчання потенційних захисників України», - наголошують у ПС.
Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Андрій Денисенко, який, до слова, написав заяву про вихід із фракції, заявив, що в Україні стартував процес знищення добровольчого руху.
На підтвердження його слів можна навести цитату президента, який сказав: «Я не допущу, щоб у губернаторів були свої «кишенькові» збройні сили».
В той же час Фонд Ігоря Палиці хоче припинити фінансування «Варти порядку» в Луцьку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють у прес-службі «Правого сектора», - інформує Преса України.
Провокації проти ДУК «Правого сектора» продовжуються.
Нагадаємо, у квітні вперше за історію участі Добровольчого Батальйону Правого сектору в проведенні так званої «АТО» на базу Правого сектору навели важке озброєння Української армії.
На цей раз Генштаб має претензії до навчального центру «Десна», який хочуть розігнати силою.
«З Генштабу повідомили: у разі, якщо «Правий сектор» не звільнить навчальний центр у Десні до вечора 9-го травня, застосовуватиметься силовий розгін», - зазначають у ДУК ПС.
Зі слів «правосекторівців», зараз у навчальному центрі «Десна» знаходиться близько 50-ти воїнів, частина з яких днями вирушить боронити Україну. Також у центрі проводяться постійні вишколи та надходить волонтерська допомога.
«Ця влада жодним чином не посприяла в розвитку навчального центру з моменту його існування і зараз намагається саботувати навчання потенційних захисників України», - наголошують у ПС.
Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Андрій Денисенко, який, до слова, написав заяву про вихід із фракції, заявив, що в Україні стартував процес знищення добровольчого руху.
На підтвердження його слів можна навести цитату президента, який сказав: «Я не допущу, щоб у губернаторів були свої «кишенькові» збройні сили».
В той же час Фонд Ігоря Палиці хоче припинити фінансування «Варти порядку» в Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
Сьогодні 10:25
Сьогодні 10:25
Помер мобілізований співак та блогер Денчик
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
У Володимирі на залізничному переїзді виявили тіло чоловіка
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Росіяни атакували турецький суховантаж: загинув моряк, вісьмох членів екіпажу врятували
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
Онлайн-розлучення в «Дії» може стати доступним уже влітку
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
