USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Офіцера СБУ з Волині застрелив помічник нардепа

23 Березня 2015 19:12
Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Андрій Денисенко визнав, що волинянина, працівника Служби безпеки у Волновасі Віктора Мандзика застрелив помічник нардепа на прізвище Гордєєв. Про це він сказав під час брифінгу в Дніпропетровській ОДА, пише УП.

Згідно з його версією, Гордєєв застрелив міліціонера під час бійки, яка виникла при спробі «зупинити трафік лівої горілки».

Денисенко стверджує, що Гордєєв зупинив кілька вантажівок зі склотарою, яка прямувала в зону АТО, але «водії комусь подзвонили і приїхали представник прокуратури та СБУ». Саме ці правоохоронці нібито покривали контрабанду горілки.

Працівник СБУ, згідно з версією Денисенка, «потягнувся за автоматом Гордєєва», але той вихопив свою зброю і застрелив працівника СБУ.

Той же факт, що це справу поєднали з іншими справами про контрабанду, викраденнях людей і т.д., Денисенко вважає початком війни проти «дніпропетровської команди».

Нагадаємо, народний депутат з фракції БПП Віталій Купрій звинуватив Петра Порошенка в дестабілізації ситуації в Дніпропетровській області та оголосив про вихід з фракції БПП. Окрім Купрія, депутати Верховної Ради Андрій Денисенко, Олександр Дубінін та Валентин Дідич теж оголосили про вихід з фракції у зв'язку з "цькуванням дніпропетровської команди".

«Це команда «фас!», оголошення про широкомасштабної війни не тільки проти керівництва Дніпропетровської ОДА, нардепів від області, а й довгоочікувана Путіним війна зі знищення добровольчого руху, дискредитація активістів Майдану», - сказав Денисенко.

Він розповів, що вже арештовані 26 бійців «Січі», «Правого сектору» та інших підрозділів.

Денисенко навіть заявив, що лідери країн в Мінську підписали «секретний протокол», який передбачав три пункти: усунення Коломойського; ліквідацію добровольчого руху; нейтралізацію «Правого сектора». Звідки у депутата такі сенсаційні дані, він не уточнив.

Нагадаємо, сьогодні, 23 березня, Віктора Мандзика провели в останню путь у Луцьку. Останній шлях офіцера встелили квітами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Че Показати IP 23 Березня 2015 19:20
У всіх цих заявах чомусь більше довіри до інформації Наливайченко...
Справжній Штефан, Лу до Че Показати IP 23 Березня 2015 20:17
Я в шоці!
Лучанин до Справжній Штефан, Лу Показати IP 23 Березня 2015 23:26
Бегим! Фсьопрапала!
Анонім Показати IP 23 Березня 2015 19:22
цьому депутату вірю, оскільки відомо, що й раніше цей сбу-шник співпрацював з нашими місцевими контрабандистами, а наливайченко і аваков нехай займуться наведенням порядку у своїх структурах, а не брешуть людям
Юрист до Анонім Показати IP 23 Березня 2015 20:30
Анонім!!!!! Шоб тебе в саму гарячу точку АТО кинули!!!!!! У Віті молода жінка салишилась вдовою!!!! А ти урод таку ху*ню пишеш!
Анонім до Юрист Показати IP 23 Березня 2015 20:39
я не аноніст, а молода жінка, яка дуже добре знає чим займається значна частина сбу-шників і ментів, як на мирних територіях так і в зоні ато, а на жалість давити не треба, я завжди виступаю лише за справедливість і керуюсь лише фактами
Анонім до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 01:10
Винні у цьому вбивстві повинні бути покарані по закону. Або у нас в країні буде верховенство закону, або країни просто не стане.
юрист до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 11:32
Значить просто тупа д**ра
до аноніма до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 12:45
ЧУЄШ А ТИ ТАМ БУЛА,ЩО ТАКЕ ПИШЕШ?????ЧИ ПРИВЕЗЛА ЯЩИК МІВІНИ І ДУМАЄШ СТАЛА ГЕРОЄМ!ЗАСТРЕЛЬСЯ І ВСЕ СТАНЕ ДОБРЕ!!
Анонім до Юрист Показати IP 24 Березня 2015 09:51
загальновідомо, що сбушники і мєнти займаються кришуванням контрабанди, наркобізнесу і проституції. якщо ще ти того не знаєш, то ти такий юрист, як сбушник - пілот наса
Ірина Показати IP 23 Березня 2015 19:27
100%, а решта - хай вірять мажорам з банди Коломойського.Світла пам'ять Віті.
Анонім до Ірина Показати IP 24 Березня 2015 01:11
І зверніть увагу який зараз Коломойський відразу став білий і пухнастий: youtu.be/ZYHJIgqY9sQ
Бармалєй Показати IP 23 Березня 2015 19:34
Чого грузять Коломойського, який в важку хвилину допомагав Україні як міг, а не чіпають Єрьому і Ахметова, які є запроданцями
?! до Бармалєй Показати IP 23 Березня 2015 19:38
Це, дійсно, цікаве питання. Чому почали саме з Коломойського, коли ЛЮДИ виступали проти Ахметова, наприклад.
До до Бармалєй Показати IP 23 Березня 2015 19:38
Ні Пінчука, ні Фірташа, ні Льовочкіна, ні Єремєєва, ні Ахметова ніхто не чіпає. Один Коломойський у всіх бідах винен. Буде мати Україна свого Ходорковського і свого Путіна. Горе нам всім.
Анонім до До Показати IP 23 Березня 2015 21:09
Дело в том, что вопрос элементарный и касается 90% добычи нефти и газа на территории Украины. Весь вопрос заключается в том, кто договорился с Путиным: Порошенко против Коломойского либо Коломойский против Порошенко. В первом случае - чтобы ликвидировать "добровольческие" батальоны, оплачиваемые Коломойским. Во втором случае - с целью сохранения собственного бизнеса, например, в Новоросии (если не удастся навести порядок на территории всей Украины).
лім-по-по до Бармалєй Показати IP 23 Березня 2015 21:03
Хто допомагав? Щоб потім собі набрати у рази більше?! Кому ви байки травите?!
Відповідь на поверхн до Бармалєй Показати IP 23 Березня 2015 22:03
Єрьома організував і профінансував цю атаку на Коломоя щоб відомстити за переслідування за кримінальну крадіжку 40 тисяч нафти з труби біля Херсона.
Анонім до Відповідь на поверхн Показати IP 24 Березня 2015 01:15
А на майдані люди стояли за те, щоб усунути олігархів та бандитів від влади... і де це все?
Наливайченко Показати IP 23 Березня 2015 20:01
О а тут я бачу зібрались фанати Бені. Все правильно треба додавити це збіговисько Корбана-Олійника-Філатова. А потім і за Палицю з Товстенюком взятись. Волинські новини не видаляйте коментар люди все бачать.
Анонім до Наливайченко Показати IP 23 Березня 2015 20:06
ТОВСТЕНЮК ЧОГОСЬ ВАРТИЙ, виявляється.....
Анонім до Наливайченко Показати IP 24 Березня 2015 01:16
Палиця багато чого доброго для міста Луцька і нашої області зробив. Почніть краще із Еремеева - хай би людям за молоко почав справедливу ціну платити цей депутат.
109 Показати IP 23 Березня 2015 20:22
Не смішіть,всі хто знає трохи більше рядового громадянина -знають,що сбу кришують такий "біснес". Не поділили бабло.
109тому Показати IP 23 Березня 2015 20:41
часу мало було для взяття під "кришу" не треба ляпати якщо доказів не має
бакс Показати IP 23 Березня 2015 20:55
Вічна память! По суті без сбушників мутні схеми не обходяться. На тому і живуть вони і сімї їхниї, ще й керівництву вистачає. А любомльські сбушники усі без виключення хлопці зажиточниї, перш ніж розпочати контрабасную тєму у них просять благословеннія як у батюшки перед Паскою. Таке життя ....
Ага Показати IP 23 Березня 2015 21:42
Расслабтесь, мы на Украине, а не в Германии, шоб спорить кто из них белый и пушистый.
Ір Показати IP 23 Березня 2015 22:18
Заспокойтесь. Кришував то якраз працівник СБУ і прокурор району. Де у водіїв взявся номер телефону їх? І чому це в 6 ранку ті тихенько приїхали питання вирішувати?
сбу до Ір Показати IP 23 Березня 2015 23:48
Вы: ір, аноним и т.д. аморальные уроды! Витя поехал на Донбас, в зону АТО, ради Украины, ради её граждан! Он с честью нёс службу! Он во время одного из захвата сепаратиста, когда тот кинул гранату, спас жизнь колеге! ВИТЯ ГЕРОЙ!!!!! ГЕРОЙ УКРАИНЫ!!!!!! СПАСИБО ТЕБЕ!!!!!! ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ!!!!!!!!!!
Анонім до сбу Показати IP 23 Березня 2015 23:59
Не смешите мои тапочки. Посмотрите на автопарк СБУ в Луцке. Они и только они крышуют контрабанду, как и во всех приграничных областях. Сигареты и спиртное- сБУ и пограничники. Растаможка авто- те же лица. На манеже- одни и те же.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 01:19
І що тепер, знову "панду геть" ? Риба ж гниє із голови. Який голова СБУ - такі і автопарки на місцях. Який голова держави - такі і губернатори по областях...
До аноніма Показати IP 24 Березня 2015 00:58
Спитай у будь-якого керівника юрособи як він живе? Тобі скажуть погано, так як даю хабарі всім - СБУ, МВД. ДФС, ДФІ і т.д. Виникає питання - а звідки кошти на взятки? Не давайте, живіть чесно, без муток і буде все гаразд. Про податки, збори та іншщі платежі не треба трандіти - не можеш платити - закривай лавочку. Поки платиш не в державу, а всяким жулікам (чесних працівників 90%) - будеш мати те, що маєш. А за виконання службових обов'язків люди платять життям!!!!! Готовий працювати так само - іди оформляйся на службу!!!!!!
Лучанка Показати IP 24 Березня 2015 08:32
Загинула молода людина, Дуже шкода, Але підскажіть будь-ласка чому коли гине на сході "проста" людина так про неї на всіх калалах телебачення не говорять про причину смерті і про її розслідування і дуже-дуже багато випадків коли наші прекрасні захисники стоять на передовій і не можуть отримати статуса УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ КОЛИ НАКІНЕЦЬ НАСТУПИТЬ ПРАВДА
Масон Показати IP 24 Березня 2015 09:06
І знову у гризні біля корита сторони (обидві без виключень) прикриваються інтересами народу, патріотизмом, майданом і т.д і т.п Ці слова і поняття так с%ки сплюндрували за 20 років, що вони викликають у людей не ті почуття, що мали б. При цих словах народ затягує паски та готується до тріщання своїх лобів. Але скільки би мотузочок не вився...
Дьодік Показати IP 24 Березня 2015 09:19
Я всіх помирю. Людина складна штука, як казав поет з "братньої" країни: "Быть можно дельным человеком и думать о красе ногтей". - Можна приймати участь у всіх мутних схемах і кришуваннях, брати долюху і відкати і при цьому бути особисто мужньою людиною і бійцем. Українцям пора дорослішати і перестати бачити світ тільки в чорно-білих тонах... А молоду людину дуже жаль, жаль батьків і рідних...
Анонім Показати IP 24 Березня 2015 10:00
"Денисенко стверджує, що Гордєєв зупинив кілька вантажівок зі склотарою, яка прямувала в зону АТО, але «водії комусь подзвонили і приїхали представник прокуратури та СБУ»". два запитання: 1. нафіга в зону АТО везти порожні пляшки ? 2. чому приїхала прокуратура і сбу ? їм крім порожніх пляшок, нема чим зайнятись ?
Лучанка Показати IP 24 Березня 2015 12:39
В людей велике горе. Про померлих говорять або добре або взагалі мовчать. Кожний із нас буде сам відповідати за свої гріхи.
лучанин Показати IP 24 Березня 2015 13:13
підтримую Дьодіка. Можливо загиблий був мужньою і відважною людиною і по-своєму захищав Україну, як він її розумів. Але це не виключає його участь у мутних контрабандних схемах в зоні АТО. Просто система так його виховала. На жаль за 20 останніх років правооохоронні органи поступово перетворилися на ЗАТ по віджиманню бабла у громадян і бізнесу. Але про мертвих або добре, або нічого...
Му-Му Показати IP 25 Березня 2015 23:22
Совковий стереотип мислення.Сталін і Гітлер також померлі.То добре,або нічого ?