USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Найбільший ВНЗ на Волині відзначив 75-річчя

19 Червня 2015 17:10
Найбільший вищий навчальний заклад Волині відзначив 75-річчя.

З цієї нагоди у Волинському академічному музично-драматичному театрі зібрались представники місцевої та обласної влад, духовенство, громадські та наукові діячі, а також студенти.

Захід розпочався із представлення поважних гостей та спільного виконання гімну України.
Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто поклав власне життя за рідну землю під час бойових дій на сході країни.

Зауважмо, що за станом на сьогодні СНУ – це 9 факультетів, 7 інститутів і більше 11 тисяч студентів. Навчальний заклад посідає чільне місце у європейському науковому просторі та готує високоінтелектуальну еліту нації.

Зі слів ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігоря Коцана, сьогодні здобувають знання в університеті близько 11 тисяч студентів, які навчаються за 50 напрямками і спеціальностями.
«Це - один із молодих, але динамічних університетів України. З моменту заснування у виші працювало понад 4500 викладачів. Ми впевнені, що університет стане централізованою установою, що забезпечить потреби регіону у висококваліфікованих спеціалістах, які здобудуть інтегровані знання, використовуватимуть досвід провідних навчальних закладів і допоможуть Україні стати на шлях до ЄС», - зазначив очільник вишу.

Опісля найкращих працівників СНУ нагородили відзнаками, грамотами та медалями.

Приємним моментом для усіх присутніх став подарунок, який вручив ректору СНУ Ігорю Коцану голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк - сертифікат на комплексну реконструкцію стадіону університету на суму 2 мільйони гривень.Від імені голови наглядової ради Східноєвропейського національного університету Ігоря Палиці він подякував очільнику та колективу університету за плідну працю та чималі здобутки.


«Маю сьогодні честь виконати доручення голови наглядової ради Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігоря Палиці привітати університет з 75-річчям. На жаль, він сам не зміг відвідати цей захід, тому я передаю від нього найщиріші вітання та слова вдячності усьому колективу університету за натхненну працю, яка дає хороший результат. Також хочу вручити подарунок - а саме сертифікат на 2 мільйони гривень на капітальну реконструкцію університетського стадіону», - прокоментував Олександр Товстенюк.


Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що з нагоди відзначення 75-річчя Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Ігор Палиця, який є головою наглядової ради СНУ, та його батьки Петро Якович і Тетяна Йосипівна зроблять подарунок для університету – реконструюють існуючий стадіон. Так, на ньому оновлять футбольне поле, змонтують сучасну волейбольну та баскетбольну площадки, облаштують територію під тренажери, а також зроблять три сертифіковані бігові доріжки та розминочну зону, що теж будуть сертифіковані у відповідності до міжнародних стандартів. Усе це вартуватиме понад мільйон 700 тисяч гривень. Усі кошти - заощадження Ігоря Палиці та його батьків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Ого Показати IP 19 Червня 2015 17:39
Нічьо так собі. 2 млн грн.....для стадіону. Оце подарунок :)
Гедзь до Ого Показати IP 19 Червня 2015 18:07
Це не подарунок, а хрест на футболі!
хто зна хто зна до Гедзь Показати IP 20 Червня 2015 17:56
та з кварцяним все узгоджено.
дідо Показати IP 19 Червня 2015 17:45
Витрачають народні гроші.щоб клепати потенційне безробіття.
? до дідо Показати IP 19 Червня 2015 17:50
дідо ти про шо?
Антон до дідо Показати IP 19 Червня 2015 18:03
А тобі видно мізків не вистачило і на шосту бурсу. Брись під лавку!не засмічуй інтернет
тамбув Показати IP 19 Червня 2015 18:05
А хто нагороджував відзнаками, грамотами, медалями... Федецький?:)))
дідо Показати IP 19 Червня 2015 18:08
У кожній буді на Варшавці гордо сидть випускник ВДУ.
до дідо. до дідо Показати IP 19 Червня 2015 18:56
Заздрити - гріх!
Степан Бандера Показати IP 19 Червня 2015 19:15
Щось почитав і нічого не зрозумів. То Палиця Ігор дав подарунок на ремонт стадіону чи батьки Палиці дали 2 млн на реконструкцію стадіону. Я так розумію, що Товстенюк - це тільки менеджер, який передав той конверт, а хто вирішив ремонтувати стадіон СНУ? Тато, мама чи син, який дуже зайнятий і не міг приїхати на урочистість?
Анонім до Степан Бандера Показати IP 20 Червня 2015 10:01
Не зрозумів бо ти телепень. Прочитай ще раз, потім ще раз і так до тих пір поки зрозумієш.
Роза Показати IP 19 Червня 2015 21:47
Если вузу 75 лет то значит был открыт в 1940 году москалями то есть оккупантами. Так или нет?
Хлоп до Роза Показати IP 19 Червня 2015 22:00
То Ви розумiете причини безробiття сьогоднi? )))"Может в консерватории нужно было подправить?" М. Жванецький
ста Показати IP 19 Червня 2015 22:20
а палиця де
важно! Показати IP 19 Червня 2015 22:50
Не ну чого красава Палиця, заплющити очі на "фокуси" Коцана під час виборів у ВР і подарувати 2млн. (хоч навіть і опросередковано) це сильний крок! коли ж вже передвиборча гонка розпочнеться, аж нетерпиться глянути на команду Палиці, по якій буде одразу видно що і як) курилюк, никитюк, полішук, тиводар...
Ну не до важно! Показати IP 19 Червня 2015 22:53
поліщуку наф*г не нада, тіп к успеху стреміца і стал он важной птіцей. на меріні папкіном катає і людей с висоти не замічає.)
Изя до Ну не Показати IP 20 Червня 2015 01:17
А чого Ви до того Поліщука причепились? Активний депутат і вболіває за місто, яка різниця на якій машині їздить. Не всім на Жигулях їздити. Нормальний адвокат і юрист. Ідіть в Ви гроші заробіть і їздіть хоть на мазератті.
! до Изя Показати IP 20 Червня 2015 08:44
де вын грошы на меріна щаробив? деп діяльність не облачується, а на фонді з з/п в 10тиссяч? навідкладава?? чи взятки п*дло бере?
Катя до важно! Показати IP 20 Червня 2015 23:11
Покійний Бурчак Нестор Володимирович (який найбільше зробив для цього закладу), певне в труні перевертається, дивлячись на бувшого зятька і на те, що він робить.
бог Показати IP 19 Червня 2015 22:58
палицю в ректори а коцана на клубнiку в польщу бездарь там його мicце,а iгор петрович i грошi вмiе заробляти i вуз пiднiме i таких як коцан терпiти не може гляньте на йог лице
обидно! Показати IP 19 Червня 2015 23:02
у Палиці все добре, от "команда " ......слов не хватае, сплошной компромат
лемко до обидно! Показати IP 20 Червня 2015 08:09
Редакція ВН не встигає мінусувати коменти :)))
Никодим Показати IP 20 Червня 2015 00:26
Якісь одні старі трутні сидять і де не де молодь, і то якісь поморщані, самі собі свята придумують-краще б тим дітям допомогли, що воюють за тих чучалів при владі.
Знаю що Показати IP 20 Червня 2015 00:55
Товстенюк грає в гру, яка йому зовсім не потрібна. Очевидно Палиця платить йому шалені гроші, мільйони $.
знаючому до Знаю що Показати IP 20 Червня 2015 10:29
а слабо усвідомити своєю найманицькою башкою, що людина може взагалі не отримувати ніякої зп від палиці ?
знаючому до Знаю що Показати IP 20 Червня 2015 10:29
а мільйони - да, на місто
Анонім до Знаю що Показати IP 20 Червня 2015 11:06
Не знає ніхто на рахунок зп, але один із вхожих людей до Палиці за столом говорив що Коломойський хотів щоб Товстенюк очолив одну із структур Привата а Палиця був дуже проти.
галя Показати IP 20 Червня 2015 11:32
Товстенюка у банк не можна, за людські гроші купить нового бобіка
а зачем ? до галя Показати IP 20 Червня 2015 12:58
Ну, бобік в нього вже є. Знач, мав можливість купити. То і красти в держави не прийдеться, коли мером стане. Такі як він вже якимись іншими категоріями думають
Анонім до а зачем ? Показати IP 20 Червня 2015 13:25
І не тількі бобік. В нього всьо є. А ще злі язикі кажуть, до Єрємєєв робив йому пропозицію по співпраці. І мова йшла про міліони доларів США
Трохим Показати IP 20 Червня 2015 12:51
А що там в червоній вишиванці робить колишній мент, ще й галстука начепив,
111 Показати IP 20 Червня 2015 13:15
А цей поп хоть не московський?
!!! Показати IP 20 Червня 2015 16:56
Треба ще про Палицю писати, щоб більше жаб від заздрощів полопало.
пф Показати IP 21 Червня 2015 11:32
він ніяке місце не посідає в європейському науковому просторі. абсолютно ніяке. в українському просторі якесь 200, у всесвітньому нульове, лише три університети україни увійшли туди. навіть не видає диплом європейського зразка. те шо на ньому пише по-англійські, так це зараз на всіх дипломах роблять, приймаються за кордоном дипломи універів які мали статус науково-дослідницьких. але так вже рекламують те сну.....одна назва, корупція і більше нічого.