USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Назвали членів поліцейської комісії від облради

10 Березня 2016 17:41
До складу поліцейської комісії територіальних органів поліції від Волинської облради делегували двох представників громадськості. Ними стали Олександр Тиводар та Сергій Кудрявцев.

Про це стало відомо під час засідання позачергової сесії Волинської обласної ради, що стартувала сьогодні, 10 березня.

Як повідомляло видання раніше, претендентів, яких планували делегувати до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції, назвали 26 лютого.

Депутати вирішили визначати членів комісії шляхом рейтингового голосування.

За кандидатуру депутата міської ради Павла Данильчука виступили представники цивільного корпусу «Азов», «Волинська спілка учасників АТО», «Національний Альянс», «Асоціація деревообробників Волині» тощо. Його кандидатуру підтримало 5 депутатів.

За самооборонівця Олександра Ніколайчука та депутата Луцької міської ради Артема Запотоцького «підписались» «Самооборона Волині», «Автомайдан України», «Фундація регіональних ініціатив», «Волинський координаційний центр допомоги учасникам АТО» тощо. Запотоцького підтримав 21 депутат, Ніколайчука – 12.
Артем Запотоцький
Артем Запотоцький
Олександр Ніколайчук
Олександр Ніколайчук
Волинське крайове Братство апостола Андрія Первозванного рекомендувало на членство в комісії Сергія Кудрявцева. 44 депутати підтримали його кандидатуру.

«Асоціація фермерів та землевласників» висунула кандидатуру Миколи Собуцького.
Микола Собуцький
Микола Собуцький
За нього проголосувало 5 депутатів. Кандидатуру керівника Громадського формування «Варта Порядку» Олександра Тиводара підтримало 7 громадських організацій, серед яких – «Спілка воїнів АТО Волині», «Спілка ветеранів добровольців», «Волинське об’єднання учасників АТО та волонтерського руху», «Об’єднання ветеранів розвідки», «Українська спілка ветеранів Афганістану» та інші. За нього проголосували 43 депутати.


Таким чином, членами поліцейської комісії територіальних органів поліції від облради стали Сергій Кудрявцев та Олександр Тиводар.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
УХ Показати IP 10 Березня 2016 18:15
Ахахахахахаха!!! Що викусили псевдопатріоти? Палиця рулить. Молодчина!! В дупі бачив цих клоунів ))))
доух до УХ Показати IP 10 Березня 2016 20:25
то такі й рулять дякуючи продажності та вседозволенності...нема правди і справедливості на волині і не буде до тих пір-поки люди не перестануть займатись мискоборством та показухоюз самопіаром
Рижков сергій до УХ Показати IP 10 Березня 2016 21:46
А Вам серед продажних ментів не жити ? Ну ну
ПОВАЖАЮ до УХ Показати IP 10 Березня 2016 21:59
Палиця молодець...Показав цим вискочкам їхне місце)))))Хто вони ці самозванці щоб оспорювати рішення облради,яку вибрала громада!!!????На нари їх а як тільки переступлять поріг ради нехай охорона Палиці перетріляє і буде в нас все окей.. Бо ця бидлота потійно ходить пяна зі зброєю ...на нари них...
пенсіонер мвс Показати IP 10 Березня 2016 18:28
а яка польза з цього, Поліщук - хабарник остався, Шпига криша всіх- ****** остався де логіка ???????
17 до пенсіонер мвс Показати IP 10 Березня 2016 18:50
Богу дякувати дослужив і вже на пенсії три роки. За Шпигу не скажу, а Поліщуку хоч всесвітній потоп - брати не перестане, правда з чарівною посмішкою на невинному "св..му рилу"
АСАВ Показати IP 10 Березня 2016 18:41
коментар було видалено
Джек Показати IP 10 Березня 2016 19:02
Поліщук давно не робить
Анонім до Джек Показати IP 10 Березня 2016 23:14
говориться шановний не про того поліщука, є ще Поліщук №2, був начальник ДСБЗ луцького МВ
Ніколь до Джек Показати IP 11 Березня 2016 00:10
Поліщуків багато)
Вася Показати IP 10 Березня 2016 19:23
Рівень довіри до пАШІ дАУНильчука дуже сутевий, аж 5 голосів, коли вже буде суд над цими д*нами?
Я Показати IP 10 Березня 2016 19:45
Ще скоро плани оперативно-пошукових міроприємств будуть згромадськість обговорювати.
Поліцейські Показати IP 10 Березня 2016 19:51
Кінець про....ці шпизіііііі
друг Паші Показати IP 10 Березня 2016 21:07
Павло Данильчук - самий чесний, самий некорумпований, самий героїчний, самий патріотичний, самий незалежний від грошей і нерухомості кандидат серед цих всіх осіб.
Ніколь до друг Паші Показати IP 11 Березня 2016 00:11
То чого він в кріслі сидить,а не на сході,чого він ні одного дня там не був.
ментор Показати IP 10 Березня 2016 21:23
сумно що Пашу Данильчука підтримують азовці. думав вони розумніші хлопці. ну а про асоціацію деревообробників - не дарма він тусувався з ними
13 Показати IP 11 Березня 2016 00:54
Пашу Башкаленко з Микитюком підтримали.
Про Данильчука Показати IP 11 Березня 2016 07:54
Хлопець зайшов на піарі до влади трішки покричав, трішеи поагітував тть там на майдані. Та чую один негатив про нього від команди ПС. Різко розжився і квартирою в луцьку і автівкою за останні 2 роки. А так по звітній податковій декларації бідота ледь на хліб заробляє. А майно то записано на кого ? Цікаво.. .
Даньчук Показати IP 11 Березня 2016 19:49
Я вкрав памятник, скрізь пхаю носа, беру бабло з забудовників, от з комісією не повезло.