USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Назвали імовірного кандидата на посаду керівника Волинської митниці, – ЗМІ

17 Березня 2016 08:52
Назвали імовірного нового керівника Волинської митниці. Ним може стати Олександр Шавлак. Про це інформує БУГ з посиланням на власні джерела.

Призначення Олександра В’ячеславовича Шавлака відбудеться вже наступного тижня. Нагадаємо, що з 22.07.2015 Олександр був призначений начальником Чернігівської митниці ДФС.


Довідково:

Шавлак О.В. народився 6 листопада 1972 року у м. Чернігові.

Закінчив: у 1995 році Чернігівський державний педагогічний інститут, у 2004 році Національну юридичну академію ім. Я. Мудрого.

З вересня 1998 року – в митних органах. Працював на посадах інспекторського складу пунктів пропуску; начальника митного поста “Нові Яриловичі”; першого заступника начальника Чернігівської митниці; начальника відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Чернігівської митниці. З серпня 2011 по квітень 2014 року – перший заступник керуючого з комерційних питань закритого акціонерного товариства “Чернігівоблбуд”. З квітня 2014 по грудень 2014 року – начальник відділу запобігання, виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами апарату Чернігівської облдержадміністрації.

Має 9 ранг державного службовця.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
ПЕРЕВІРТЕ Показати IP 17 Березня 2016 09:05
Якщо за 1 часу він займаючи так посаду невиявив жодної корупції в ОДА то як він з нею боротиметься на Волині))))))
до перевірте до ПЕРЕВІРТЕ Показати IP 17 Березня 2016 18:10
Не хай їде все-одно працювати не буде поки в Києві не нажруться яченята.
Анонім до ПЕРЕВІРТЕ Показати IP 17 Березня 2016 20:04
Отак прямо з педагогічного і в митники! діло нечисте!!!
Костянтин Показати IP 17 Березня 2016 09:21
А що немає з Волинської області молодих людей,які не пов"язані з тими корупційними схемами, а розумні люди?
Мойша Шендельман до Костянтин Показати IP 17 Березня 2016 15:09
Шановний Костянтине! В нашій країні Україні найшанованіша посада_КОРУПЦІОНЕР!!!
нхя не смішно Показати IP 17 Березня 2016 09:46
З 1998 року на митниці - це звучить, як вирок... Спєц по "тємах", "кришах", "заносах" і "рєшаловах". Вітаю українців.
справедливий до не с до нхя не смішно Показати IP 17 Березня 2016 18:13
Як ти правий, що вже спєц то спєц.
Марина Показати IP 17 Березня 2016 10:04
Спочатку нехай покаже свою елетронну декларацію зі статками і все що записано на брата,свата,тещу.
ЛУЧАНКА Я Показати IP 17 Березня 2016 10:16
особисто мені нема різниці кому платити...я думаю що багато українців зі мною погодяться! Менталітет в нас такий...давати і брати...нажаль
Ковельчанин Показати IP 17 Березня 2016 14:31
Ви ще нічого не знаєте про цю людину, який він керівник і т.д. А вже судите, чому? Всі злодії всі погані, та щось хороше подумайте . Один негатив. От. народ.
учень Показати IP 17 Березня 2016 14:37
з 2011 року однозначно за ПОРУШЕННЯ законодавства був звільнений з митниці, А з органів виконавчої влади тобто з облдержадміністрації можна на митницю без конкурсу, це дуже багато митників волині так практикують (ось де мають працювати певні органи по виявленні...) БАБЛО як рулило так і рулить.
Анонім до учень Показати IP 17 Березня 2016 18:01
Як сестра луцького депутата Козюри.
Перевізник Показати IP 17 Березня 2016 14:49
Міняти шило на мило! Всі хабарники! Коли вже буде справедлива прокуратура!
Абрам Показати IP 17 Березня 2016 15:11
Шльома Шавлак! Знову наш! Живемо по новому!!!
123 Показати IP 17 Березня 2016 15:21
А турійського генерала слабо повернути до кормушки?
бе?? Показати IP 17 Березня 2016 17:05
Цікаво .скільки треба "занести" щоб дорватись до такоі годівниці? а що до віддати іноземцям???...
До нас Показати IP 18 Березня 2016 01:07
Якщо почнуть массово звільнятися митники от тоді настав порядок