USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Алєксєєву пропонували посаду в облдержадміністрації

8 Березня 2014 08:00
Про те, чому він відмовився від крісла одного з заступників голови Волинської ОДА, розповів заступник голови Волинської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Алєксєєв.

Про це йшлося під час обговорення претендентів на посаду заступників голови облдержадміністрації, що відбулося 7 березня.

«Я отримував пропозицію піти в одне з цих крісел і я абсолютно чітко розумію, що не потягну. Я можу якоюсь мірою навіть поспівчувати. Той економічний стан, в якому знаходиться наша країна та наша область можна ідентифікувати одним словом - катастрофа», - зазначив Ігор Алєксєєв, говорячи про претендентів на владні посади.

Він наголосив, що економіки в області зараз не існує і сьогодні навіть голова облдержадміністрації не зможе відповісти, як він буде виводити область з катастрофічного стану. Говорячи про кандидата на посаду заступника голови ОДА Олега Тарасюка, якого висунув «УДАР», він наголосив, що той не є членом партії «УДАР» та ніколи не займався політикою. З його слів, цей претендент є абсолютно новим обличчям у владі. Ігор Алєксєєв висловив переконання, що нова влада повинна отримати короткий карт-бланш, після цього збереться такий самий колектив, як сьогодні та вестиме предметну розмову про її діяльність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
По процедурі Показати IP 8 Березня 2014 08:37
Із заступниками ясно, їх призначення - рішення голови Ода. А керівників відділів та управлінь ОДА будуть призначати згідно чинного законодавства : згідно поданої заяви та прходження конкурсу на зайняття вакантної посади? Чи порядок змінений?
124 Показати IP 8 Березня 2014 08:38
їм хоч у ПТУ повчитись... на штукатура
Лучанка Показати IP 8 Березня 2014 08:40
Что Алексеев, струсил? Работать на благо людей - это не глотку драть на майданах. Берите власти сколько сможете удержать в своих ручонках, ведь все равно будуте отвечать перед Богом. А он видит все!
Фанат Показати IP 8 Березня 2014 09:02
Алексєєв НЕ МАЄ ВИЩОЇ ОСВІТИ. Тому згідно закону не може займати посаду заступника голови облдержадміністрації. І крапка. Нема чого голослів'ям займатись
клава Показати IP 8 Березня 2014 11:04
Вища освіта в нашій державі потрібна двірникам і охоронникам. Двір, в якому я мешкаю, мете колишня вчителька. А в ОДА освіта зайва. Так і рекомендують збирача металолому, неграмотного зятя депутата міськради. В тих стінах б***дло сходить за вищий гатунок. Краще вже Стоєва вернути. Той хоч хороший економіст і має відповідні освіти.
Анонім до клава Показати IP 8 Березня 2014 21:17
Стоэва? Ви хоч раз із ним спілкувались? тоді б знали, що Отстоєв.
патріот Показати IP 8 Березня 2014 11:42
якщо у партії нема жодного нормального економіста, то гріш ціна цій партії!!! про які економічні пріорітети говорити. А "професіонала", гнати в три шиї! Банду геть! Знайдемо із тисяч волинян власників дипломів про економічну освіту гідного кандидата. Скажемо завтра своє "фу" зайді!
Бандерівець Показати IP 8 Березня 2014 12:30
Хай розбирається з катастрофою Клімчук. Своїми діями він доказав, що він дуже розумна людина!
Лучанин Показати IP 8 Березня 2014 13:04
Моє враження. Цей "представник" майбутнього президента Віталія Кличка, зовсім не представник, а щось недолуге. Це зрозуміє кожен, хто поспілкується з ним і він сам, чесно відмовився. Про яку там посаду може йти мова!
він Показати IP 8 Березня 2014 13:54
таке рішення викликає повагу
555 до він Показати IP 8 Березня 2014 14:30
А я рахую поступив порядно!
Петро Показати IP 8 Березня 2014 14:31
Тарасюк поступив правильно!
Пето Показати IP 8 Березня 2014 19:01
А як же ж Пустовіта вибирали? Щось не чути було! Бо ж романюк з коломойським перетер - от вам і кандидатура - і чомусь її не обговорювали - бо ж квота БЮТ! То чому ж заступників обговорюють? Це ж теж квота УДАРУ!
і і шо тепер.. Показати IP 8 Березня 2014 19:36
Не хто не хоче йти працювати, бо це ж відповідальність яка. А пі.. .ти на майдані, це не мішки носити, то всі готові.
стас Показати IP 8 Березня 2014 20:44
яка партия такий и кандидат вид удару