USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На посаду голови облради опозиціонери пропонують свою кандидатуру

13 Лютого 2014 14:00
Головою Волинської облради стане Валентин Вітер - у цьому переконані депутати від опозиції. Про це повідомляє ТРК «Аверс».

Під час сесії вони не мають намірів голосувати ні за кого іншого, як за нинішнього заступника голови обласної ради Валентина Вітера. На думку депутатів, він є найкращим претендентом на цю посаду. У разі ж, якщо він не набере достатню кількість голосів, опозиціонери переконані: тоді лучани вкотре організують бунт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вау Показати IP 13 Лютого 2014 14:11
Ха-ха-ха! Тут іншого і не можна сказати і написати...:)))
х до Вау Показати IP 13 Лютого 2014 20:28
краще Гузя давай
Аня Показати IP 13 Лютого 2014 14:18
Одне прізвище за нього говорить.Вітер є вітер і,кроме вітру він нічого кращого не зробить.Капец
місцевий Показати IP 13 Лютого 2014 14:47
Лікуватись треба, а то чуть шо бунт, тоді треба наше місто переназвати, наприклад в провінцію СОМАЛІ !!!
опозиції Показати IP 13 Лютого 2014 14:55
Ви довбануті, чи прикидаєтесь!? Чому саме він і ніхто інший, чому ви позбавляєте громаду права вибору? Де ж тоді ваша демократія, коли ви через голови людей пропихаєєте лише свого і тільки свого кандидата?
Роман до опозиції Показати IP 13 Лютого 2014 15:25
А ви тільки прозріли і не бачили що вони завжди так діють?!:) Люди їм тільки для масовки і потрібні, показати свою велич, а мета одна - "корито"!!! Ці ж сунуть без всякого...!!! Раніше хоть казали людям, що вони планують, якого розвитку країни... а зараз... до "корита", а потім як скажем вам - так і будете робити! Ото так...:(
хм Показати IP 13 Лютого 2014 15:30
де ви бачили в ціх бунтах демократію?це звичайна диктатура і чім тоді опіздіціонери відрізняються відЯнуковича,проти якого борються?Все заради того аби дірватися до корита,прикриваються народом.Вони ще гірші від влади,яку називають бандитською,при тому самі діють як терористи,а терористів в усьому цивілізованому світі рахують поза законом,так що хай не диауються,коли до них застосують заходи боротьби з тероризмом.
Іра Показати IP 13 Лютого 2014 15:37
Так, дурість набуває масштабності. Спочатку скинули Войтовича В.І. та Клімчука Б.П., зараз самі уже шкодують, далі на другий день зібрали позачергову сесію, не маючи легітимності (не було депутатів) утворили абсурдну незаконну Народну раду - клоунаду. Ну з радою, хоч смішно було. За це подяка палким опозиціонерам. Тепер настпуний крок ідіотизму: будуть Вітра обирати на посаду голову, не маючи достатньої кількості голосів, будуть знов кілька тисяч активістів на майдан викликати. Прийди но рідна Волинська громадо, застав депутатів голосувати за Вітра.
НОНА Показати IP 13 Лютого 2014 15:53
Це по-демократичному, це українська демократія коли опозиція не маючи достатньо голосів вказує кого на яку посаду призначати. Люди добрі, що це робиться, театр абсурду. Опозиція висуває одні вимоги не маючи ніякого політичного капіталу. Шановні "демократи" ви спочатку підіть на вибори, отримайте перемогу, а потім починайте виставляти умови владі. Ви були при владі з 2005 по 2010 рік і щось у вас не спостерігалось стільки розумних ідей і думок. Ваші Шиби і Бондарі вже керували і показали "скромні" результати. Вам цього, що не достатньо, вгомоніться. Закони для вас не закони, Констититуція , не Конституція вже пора адекватно дивитись на ситуацію і реально оцінювати свої сили. Успіхів.
л123 Показати IP 13 Лютого 2014 15:53
Войтович - наш кандидат! Перемога за ним!
Войтович В.І. Показати IP 13 Лютого 2014 17:18
Дякую Тарасику , прийдеш додому дам грошиків.
Тарас. Показати IP 13 Лютого 2014 18:14
А чому не Вітер. Він один з тих хто не продався ригіоналам. Заступник Войтовича - неозначає регіонал!!! Він з Батьківщини. І достойний кандидат.
Анонім до Тарас. Показати IP 13 Лютого 2014 20:48
дурень думкою багатіє)))