USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Невідомі фото родини Порошенка

4 Липня 2014 17:27
Видання "Новое время" опублікувало фотографії родини президента Петра Порошенка, які раніше не публікувалися в ЗМІ. Частина фото зроблені в особняку президента в селі Козин під Києвом. Частина - рік тому під час гала-концерту культурного центру "Кияночка".

В сім'ї Порошенка - четверо дітей. Старший син - 29-річний Олексій - ощасливив президента в день інавгурації онуком. Хлопчика назвали на честь діда Петром.
Олексій закінчив Кловський ліцей, Київський інститут міжнародних відносин і Лондонську школу економіки.

Зараз він депутат Вінницької облради
Троє молодших дітей - 14-річні двійнята Євгенія і Олександра і 13-річний Михайло - живуть з батьками, в заміському будинку президента в селі Козин під Києвом. Вони навчаються у престижному столичному ліцеї Консул. У всіх трьох дуже щільний графік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Беркут Показати IP 4 Липня 2014 17:33
Хорошие еврейские девочки....
Ягуар до Беркут Показати IP 4 Липня 2014 17:53
Даже если так... И что? Америка - "серо-буро-малиновая" (нации) и живут богато, без воен уже больше 200 лет.
Церковна миша до Ягуар Показати IP 4 Липня 2014 18:16
США, по-моєму, за всю свою історію лише один раз воювали на своїй території під час війни Півночі та Півдня країни. США надає перевагу війні на чужій території і причому кругом тицяє носа.
Анонім до Церковна миша Показати IP 4 Липня 2014 18:39
Точнісінько як Росія. Ми повинні РАЗ і НАЗАВЖДИ позбутися впливу Росії!!!!!!!!!!!!!
Церковна миша до Анонім Показати IP 4 Липня 2014 19:10
А впливу США ти позбутись не хочеш? Чому така істерія в пунктуації?
Віра до Церковна миша Показати IP 4 Липня 2014 19:16
Може нам на голоту-Росію рівнятися і прагнути до голоти? Чи може пора жити краще? Голоту треба позбутися!
Церковна миша до Віра Показати IP 4 Липня 2014 19:23
Для мене "жити краще" означає, що хоч із голим задом, проте в незалежній країні (ні від США, ні від Росії, Зімбабве чи ще когось). Для Вас видно питання просто за ціною, хто дорожче Україну купить, США чи Росія.
Анонім до Церковна миша Показати IP 4 Липня 2014 19:31
На патріота ви не подібні, не старайтеся імітувати те, чого немає.
Церковна миша до Анонім Показати IP 4 Липня 2014 19:49
Кожна людина сама для себе вирішує є вона патріотом своєї країни чи ні. І, перепрошую, Ваш погляд на патріотичність чи якою вона має біти не є для мене визначним. Ваша думка в цьому питанні для мене значить менше ніж ніщо, оскільки я Вас не знаю, і відповідно поважати нав"язувану Вами точку зору не можу.
Анонім до Церковна миша Показати IP 7 Липня 2014 23:19
коментар було видалено
Беркут до Ягуар Показати IP 4 Липня 2014 18:51
Я ж кажу хороші !!! Япона мати...
кая до Беркут Показати IP 7 Липня 2014 16:30
це ж діти , як не соромно, отакі як ви і роздмухують міжнаціональну ненависть, шкода . що ваш комент отримав позитивні відгуки
екскурсовод Показати IP 4 Липня 2014 18:36
коментар було видалено
Анонім до екскурсовод Показати IP 4 Липня 2014 18:39
незовсім, мама українка. У євреїв по маминій лінії визначається національність.
Olha Показати IP 4 Липня 2014 18:40
Навбивав з хунтою чужих дітей,щоб свої ні в чому собі не відмовляли.
Анонім до Olha Показати IP 4 Липня 2014 18:51
УКРАЇНА законно захищає свою ТЕРИТОРІАЛЬНУ цілісність. Це війна між Росією і Україною, зрозумійте нарешті!
Анонім до Анонім Показати IP 5 Липня 2014 10:03
це війна кланів мойш, бень ... а страждає наш народ і гинуть діти....
дідо до Olha Показати IP 4 Липня 2014 18:51
Хунта сидить у Кремлі. Фашист карлик Путлєр напав на незалежну країну.
Лесюня Показати IP 5 Липня 2014 10:36
З гордістю дивлюся на фото родини нашого Президента!!! Кому яка різниця яка кров тече по жилах! Дай Боже здоров я усім справжнім українцям, миру та злагоди.
222 Показати IP 5 Липня 2014 18:22
Як на мене, то ці фото дуже багополучних дітей - не в тему!