USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Вночі розбили двері у приміщенні Волиньради. ОНОВЛЕНО

12 Грудня 2015 00:54
Бічні вхідні двері в приміщенні Волиньради розбили невідомі особи.

11 грудня, приблизно об 23:00 на лінію 102 надійшов дзвінок про те, що невідомі вибили вхідні скляні двері у приміщенні Волиньради.

На місце події одразу виїхала поліція, а також "Варта порядку" і "Самооборонівці".

Згідно з інформацією, яку надала "Варта порядку", порушником виявився працівник луцького автозаводу, 1981 року народження.

Чоловік проник у приміщення Волиньради. Коли він зрозумів, що його викрили, то почав тікати. Порушника затримали на майдані біля обласної ради.

Чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння. З його слів, він зважився на такий вчинок, оскільки йому не виплачують зарплату. Вочевидь, таким чином, нетверезий чоловік намагався привернути до себе увагу влади.

До входу в приміщення будівлі обласної ради прибула слідчо-оперативна група.

Правопорушника спочатку відвезли у наркодиспансер. Наразі він перебуває у дільничому пункті міліції, де дає покази.

Нагадаємо, декілька днів тому волинські медіа облетіла звістка про обшуки у Волиньраді та закиди окремих журналістів щодо необгрунтованості додаткових заходів безпеки.

Також Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що активіст Правого сектора на прийом до голови Волинської обласної державної адміністрації прийшов з гранатою.
Фотографії із сайту Волиньпост.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Спостерігач Показати IP 12 Грудня 2015 01:35
Працівник автозаводу вирішив прийти до Гуньчика за зарплатою. Трохи чоловяга помилився годинами (і часом доби) бо випив для мужності. Але головне не це, головне як людина що не може на підприємстві навести лад хотіла керувати областю ???????????
бачу до Спостерігач Показати IP 12 Грудня 2015 11:33
Чому хотила? То ж керує зараз :)
Василь Чикарда Показати IP 12 Грудня 2015 02:01
Ну всьо, Гуня, паслєдня стадія Жди чого-то повіселеє
Анонім до Василь Чикарда Показати IP 13 Грудня 2015 08:40
Кишка у вас тонка. Ибо нынешние Гуни - истинные демократы. Следовательно, быстренько засунут буянов в буцыгарню (в лучшем для буянов случае).
А Показати IP 12 Грудня 2015 08:54
А це тероризм чистої води.
бачу до А Показати IP 12 Грудня 2015 11:34
Вчора Сєню "віносілі" то ж не тероризм, так і тут... скоро винесуть :)
Микола Показати IP 12 Грудня 2015 08:59
Прид*рки..........
Дмитро Показати IP 12 Грудня 2015 09:55
Гузь прийде- всіх вас на@бе)
Вася до Дмитро Показати IP 12 Грудня 2015 14:32
Нехай краще Гузь вставить скло у вхідні двері головного входу,які вибили його долбонуті малолєтки під час ,,луцького майдану".
Абрам Показати IP 12 Грудня 2015 12:19
Наш Гусь-лапчатий хитрий жидок і навіть дуже хитрий.Він в саму гущу бійки не ліз,а тільки збоку трибуни ручками махав ніби диригент.Молодець лапчатий,ти вже і так далеко зайшов.Можеш іще дальше зайти,якщо хтось головеху не скрутить.Працюй над собою,вдосконалюйся.
Тарас Чурило Показати IP 12 Грудня 2015 15:54
Дуже неприємна ситуація, а де зараз ті хто кілька днів тому волав, що не потрібно посилення охорони в облраді? Що тепер скажете?
Руслан Показати IP 12 Грудня 2015 19:47
Йому Путін проплатив акцію!
Фотін Показати IP 12 Грудня 2015 23:50
Охорона спала. А Гунчик народ довів на заводі до ручки. Рік зарплати не платити, це блін що?
Лелу Показати IP 13 Грудня 2015 17:00
Адмін приміщення має охороняти державна служба охорони, як це було до 2011 року в обласній раді, це є прописано в нормативних документах. А нинішня охорона (якщо можна так назвати) будинку ради це позор! !!
олекса Показати IP 16 Грудня 2015 18:30
Нинішна охорона білого будинку знаходиться там за откати. То понятно і дитині