USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Незаконна реклама у Луцьку: муніципали проти риб

27 Серпня 2017 10:45
Луцькі муніципали «звільнили» місто від незаконної реклами.

Про це повідомили на сторінці департаменту муніципальної варти у Фейсбуці.

"Ось так весь Луцьк завісили незаконною рекламою по всіх мікрорайонах.

Муніципали зняли понад 100 таких рекламоносіїв з дерев, парканів, електроопор", - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
я Показати IP 27 Серпня 2017 10:54
Ото-то вже новина і проведена робота. Не смішіть. Краще б бур"яни прибрали, які вже рік ростуть на місці забраних гаражів на пр.Соборності. Де ж обіцяний порядок на місці металевих гаражів? А біля гаражів не було зілля по два метри висотою...
Петро до я Показати IP 27 Серпня 2017 13:58
Головка, коли ти там живеш і вони тобі заважають, то чому прибирати має "Хтось"¿ Чи гуртожидкові хлів з обісцянки бомбами між ними краще виглядали? Сподіваюсь своє "прохання" ти зареєстрував на сайті міської ради , чи тільки здатен анонімно "я"кнути в коментарі?
Петро до Петро Показати IP 27 Серпня 2017 14:03
Модератор, пишу з телефону, тому фраза має бути:"чи гуртожидкові хліви з обісцяними бомжами між ними..."
777 до Петро Показати IP 27 Серпня 2017 22:11
Автор "Петро" це троль Юльки походу. Ці барани "муніціпальні" за ті гроші, що витрачає на них місто краще б чимось вартим уваги зайнялись. На віщо самим знімати якщо згідно КУпАП і ЗУ "Про місцеве самоврядування" їх знімати має той хто розвішував, або виконавець, або замовник, але для цього потрібно хоча б скласти протокол та відправити на розгляд. Про те, до цього ці барани додуматись не можуть. Якби Юлька вчилась, а не відпочивала то знала б про це...
Рибоїд Показати IP 27 Серпня 2017 11:18
Оштрафовать адреналін сіті !!!
Пилип до Рибоїд Показати IP 27 Серпня 2017 14:49
коментар було видалено
Андрій Показати IP 27 Серпня 2017 12:23
Якщо Ви зайдете на сторінку муніципалів наприклад в Неаполі ти побачете, що та рясніє повідомляннями "Допомогли туристу", " Допомогли водієві", "Допомогли непрацездатним" і.т.д. ... а у нас ЗАКРИЛИ, ЛІКВІДУВАЛИ, ПРИПИНИЛИ ..... ось різниця і в менталітеті і в ставленні до роботи... ШАновні муніципали а чи вішав би той підприємець, що везе рибок ту рекламу на стовпах якщо б було достатньо місця облаштованого для реклами???? Чи зробили Ви шановні муніципали припис управліню реклами про облаштування відповідних місць в місті???
Петро до Андрій Показати IP 27 Серпня 2017 13:49
Андруша, а коли написати що допомогли звільнити місце від колгоспної реклами і бикування з засмічуванням міста? Допомогли зі звільненням місця під шпаківні на деревах- прибрали заклик здавати гроші за "рибок подивитись".. Так влаштовує? Чи хазяям "риПок" потрібна совкуове халява, але щоб не витрачатися на рекламування? Тут є нападки на "Адреналін", так не захищаючи його відповім, що "Адреналін-сіті" є тільки надавати площі під виставку в арену, не більше!
Андрій до Петро Показати IP 28 Серпня 2017 00:10
слухай а у вас який там відбір по фізо певно ;)?
антон до Петро Показати IP 28 Серпня 2017 00:12
Д...біле тобіж написали ЩО МІСЦЯ НА ЛЕГАЛЬНУ РЕКЛАМ НЕМА???? ЧИМ ДУМАЄШ?
Всезнайко Показати IP 27 Серпня 2017 12:29
Дуже дорого ті прибиральники обходяться для міста...
Петро до Всезнайко Показати IP 27 Серпня 2017 13:51
Може краще сміттям, які смітять, змушувати прибирати? Адреса виставки і "беніцифари" відомі.
123 Показати IP 27 Серпня 2017 12:49
Правильно!!! Щоб розмістити рекламу потрібно мати належні документи, дозвіл з міської ради. А в них 100% немає.
111 Показати IP 27 Серпня 2017 13:40
Можу підказати де 101 вісить
я Показати IP 27 Серпня 2017 18:07
І в скільки міській раді обійшлася ця "титанічна праця"?
я Показати IP 27 Серпня 2017 18:10
А в Луцьку як смерділо так і смердить, вже не шукають?
5.45 Показати IP 28 Серпня 2017 17:26
Прибрали-молодці! Оштрафувати причетних до цієї рекламної акції. Порядок повинен бути і в дрібницях. Підтримую.