USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Зрізали близько трьох тисяч дерев: на Волині невідомі завдали шкоди на понад 6 млн

17 Вересня 2020 11:02
У Ковельському районі на території Тойкутської сільської ради інспектори ДЕІ у Волинській області спільно з працівниками Ковельського відділу поліції виявили незаконну рубку дерев.

Невідомі особи зрізали 2937 дерев різних порід, повідомляє Державна екологічна інспекція.

Інспектори ДЕІ нарахували 6 мільйонів 146 тисяч 373 гривні збитків за шкоду довкіллю.

Поліція Волині встановлює винних осіб для притягнення їх до відповідальності та відшкодування збитків за екологічні порушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Ваван Показати IP 17 Вересня 2020 11:20
Як же так! Майже 3 000 дерев! Це не 30 і навіть не 300! Куди дивляться лісники, за що їм платять зарплату! Чи можливо вони в долі? Дивлячись як вони живуть, я не думаю що вони живуть на зарплату в 10 тис. гривень.
Ага Показати IP 17 Вересня 2020 11:21
Ніхто не хотів ні бачити ні чути-все москалі вирубали.
Лучанин Показати IP 17 Вересня 2020 11:45
Ліснику на хату