Ні блокаді: в Луцьку виїхали у рейси 140 маршруток та 42 тролейбуси
Вранці 4 серпня у Луцьку на маршрути виїхало 140 маршруток та 42 тролейбуси.
Про це повідомив у фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
Як зазначив Ігор Поліщук, увесь громадський транспорт міста працює в штатному режимі.
Як повідомлялося, 3 серпня під час сесії депутати міської ради відмовилися вводити в Луцьку жорсткий карантин.
Читати ще: Із бюджету Луцька виділили кошти на юридичну допомогу підприємцям, які «порушуватимуть» карантин
31 липня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за рівнем поширення коронавірусного захворювання віднесла Луцьк до «червоної» зони. І хоч згодом голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко визнав, що це рішення було помилковим, але, незважаючи на його необгрунтованість та хибність, він наполягає на його виконанні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив у фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
Як зазначив Ігор Поліщук, увесь громадський транспорт міста працює в штатному режимі.
Як повідомлялося, 3 серпня під час сесії депутати міської ради відмовилися вводити в Луцьку жорсткий карантин.
Читати ще: Із бюджету Луцька виділили кошти на юридичну допомогу підприємцям, які «порушуватимуть» карантин
31 липня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за рівнем поширення коронавірусного захворювання віднесла Луцьк до «червоної» зони. І хоч згодом голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко визнав, що це рішення було помилковим, але, незважаючи на його необгрунтованість та хибність, він наполягає на його виконанні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Корсар
Показати IP
4 Серпня 2020 09:42
Погуляйко , йди на хутор метеликів ловити !
лучанка до Корсар
Показати IP
4 Серпня 2020 10:19
Всі маски на носа і їдьте. З бюджету міста не повинні сплачувати юрдопомогу. Платіть з власної кишені,якщо до такого додумались. На це є організація- безоплатна допомога в Луцьку. Проведіть більше тестування, дозволивши в приватних клініках за кошти профспілок і багатих керівників і з одного пункту Постанови Кабміну вийдемо.
Лучани
Показати IP
4 Серпня 2020 17:09
Складається враження,що Полішукові все ондно скільки людей доживе до виборів.Менше народу -менше витрат.
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.