USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Нічна ДТП у Луцьку: не розминулися дві автівки

9 Січня 2016 09:23
Аварія за участю «Volkswagen Passat» та «Volkswagen Transporter», в результаті якої у двох авто сильно пошкоджена передня частина, трапилася по проспекту Перемоги. Про це інформує Район.Луцьк.

Дорожньо-транспортна пригода сталася о 00:30 у п’ятницю, 9 січня.

Зі слів водія легковика Андрія, він їхав з боку мосту у напрямку кільця, коли раптом з вулиці Генерала Шухевича виїхав бус.

«Пригальмувати я вже не встигав. Їхав нешвидко, зі мною була дівчина. Її повезли до лікарні на обстеження, кажуть, що з нею все добре. Решта всі живі і здорові, постраждалих немає», – зазначив Андрій.

Своєю чергою, водій «Volkswagen Transporter» заперечує слова іншого учасника ДТП, стверджуючи, що той проїхав на червоний сигнал світлофору, відтак власник буса не очікував його появи на дорозі.

Чиї дії насправді спричинили ДТП, остаточно з’ясує слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
45 Показати IP 9 Січня 2016 10:08
Навіть якщо повірити, що пасат винен і проїхав на червоне - то твоє діло уникнути аварії, а не клеїти відмазки "не очікував його появи". А то, блін, на порожній нічній вулиці не можуть двох розминутись. А якщо там швидка їде на терміновий виклик? а якщо просто в когось гальма відмовили на світлофорі? А якщо це був би Камаз який-небудь? Теж би перся, бо "не очікував"?
Анонім Показати IP 9 Січня 2016 11:57
А ще, коли на пр. Перемоги червоне світло, для автомобілів, які виїжджають з вул. Гридоєдова, у т. ч. наліво - зелене, тому їх появи в такій ситуації дуже варто "очікувати". В будь-якому випадку, хай нас усіх береже Бог!
Анонім до Анонім Показати IP 9 Січня 2016 18:13
Ви плутаєте назви вулиць. Виїзд з вул. Грибоєдова це на світлофорі, а аварія сталась за світлофором, на перехресті вулиць: Перемоги-Генерала Шухевича(колишня Кузнєцова)
Анонім до Анонім Показати IP 9 Січня 2016 22:12
Саме це і малось на увазі: виїжджаючи з вул. Шухевича на пр. Перемоги, необхідно враховувати, що хоч і світло на проспекті зі сторони мосту - червоне, воно зелене для автомобілів, які виїжджають з вул. Грибоєдова та можуть повернути не лише направо, а й наліво і, таким чином, бути на головній дорозі, якому назване вище авто повинно дати перевагу.
Василь до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 22:16
Яке до цього має відношення світлофор? Ще скажіть що на семафорі в Ківерцях був прохідний зелений, тому комусь все фіолетово. На перехресті де сталася аварія світлофора немає; бус виїхав з другорядної - саме тому бус мав пропустити згідно ПДР і водій буса винуватий 100%.
Так Показати IP 9 Січня 2016 12:29
коментар було видалено
Очевидець Показати IP 9 Січня 2016 13:44
А то нічьо якшо пасат летів 80км,і проскочив ще на перший зелений мигаючий світлофор....І якшо Т4 побачив червоний колір світлофора,шо він мав очікувати???не**й літати.......
Свідок Показати IP 9 Січня 2016 15:47
Очевидець,якби ти був очевидцем-ти б так не казав!!! Я бачив цю аварію і особисто говорив з поліцією!!!
60 км год Показати IP 9 Січня 2016 16:09
Куди всі спішать...?
Анонім Показати IP 9 Січня 2016 18:06
Volkswagen Transporter повинен був пропустити Volkswagen Passat, тому що, він виїжджав з другорядної дороги на головну