USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нідерланди продали українцям промислову картоплю, – ЗМІ

12 Травня 2020 09:31
У Нідерландах і Бельгії зупинилися підприємства із виробництва картоплі фрі, тому в країнах накопичилися залишки коренеплоду.

На український ринок надійшла промислова картопля з Нідерландів, яку раніше припускали утилізувати. Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на портал East Fruit.

Як зазначається в матеріалі, сорт коренеплоду, який продали в Україні, призначений тільки для виробництва картоплі фрі.

«Але це не збентежило постачальників картоплі на український ринок», – йдеться в матеріалі.

Оптовики в Україні заплатили за товар по 30-35 центів або 8-9 гривень за кілограм, що можна порівняти з цінами на українську картоплю.

Усього утилізувати в Нідерландах збиралися близько двох мільйонів тонн картоплі.

Раніше в курятині, імпортованій у квітні в Україну з Польщі, виявили сальмонелу.

«У Держпродспоживлужбу надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 16 квітня 2020 року № 2020.1664 про виявлення Salmonella Enterica ser. Enteridis в заморожених чвертях курячих, експортованих з Польщі», – сказано в повідомленні.

Тепер, згідно зі ст. 20 Закону Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів, оператори ринку зобов’язані вилучати харчові продукти, що знаходяться в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть викликати шкідливий вплив на здоров’я людини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Кріпак Показати IP 12 Травня 2020 09:59
Поступово і непомітно Україна перетворюється в європейський корівник з дешевою робочою худобою.
Дідо до Кріпак Показати IP 12 Травня 2020 13:36
Слава Україні! Йдемо в Європу, а те що через задній прохід то таке діло.
Піз до Дідо Показати IP 12 Травня 2020 22:44
Так ти вже звідти гавкаєш, років так 50.
Анонім Показати IP 12 Травня 2020 10:28
Стидоба. Закупляти для украінців картоплю в Нідерландах, але не підтримувати укр фермера.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Травня 2020 14:23
Купляти вигідніше ні разу не "стидоба". Фермерам нашим варто задуматись над цінами на свою продукцію.
ага Показати IP 12 Травня 2020 10:31
а ви що чекали ? що європа нас підніматиме? нащо ми їм здалися. хіба як раби і збут непотрібу на нашій території . європейський корівник це точно сказано....
правда Показати IP 12 Травня 2020 11:18
и виноватые здесь не сколько европейцы, как наши земляки-барыги которые на чужем здоровье набивают карманы
Азіров Показати IP 12 Травня 2020 11:25
А як до майдана апазіція знущалася із власних маленьких успіхів у нашому сільському господарстві!
Здоровий Глузд Показати IP 12 Травня 2020 11:51
Панове - хочете Ви того чи не хочете - економічні закони схожі на закони фізкики. Тобто з ними треба дружити. А реальність полягає в тому, що собівартість картоплі (молока, квітів і так далі) в Голландії в рази менша ніж в Україні. При тому що прибутки фермера на порядок-два більші. Причина - наше с.господарство знаходиться навіть не в 20-му віці а напевно в 19-му....Технологічно голландці далеко-далеко попереду. Ми ж Вами весь час вчились танки та ракети будувати....Не треба бути професором щоб зрозуміти - "Джон Діри" та "Клааси" переплютуть в продуктивності "Ниви" та "ХТЗ". Дайте можливісь КУПИТИ голландцю 200-300 гектарів землі. Запрсіть його сюди щоб він привіз нові технології, техніку, дуржину, дітей. А саме головне - дайте гарантію що український "міжнародний Печерський суд" не відбере це все в нього через 10 років - і будет Вам (Нам) счастьє.....Тобто собівартісьть картплі буде 3-4 грн.....Ось така казка, малята...
до неЗдорового Глузд до Здоровий Глузд Показати IP 15 Травня 2020 12:27
Демагогія!
ааа Показати IP 12 Травня 2020 12:18
могли б і дешевше продати всеодно викинули б
Покупець Показати IP 12 Травня 2020 13:49
То бува не мережа АБВГД скупилась? А то в їх супермаркетах усі крупи кормові.
Анонім Показати IP 12 Травня 2020 19:36
Я цю картоплю в АТБ купляла - рожева, брудна, всередині біла. Але як посмажиш - то смачна. Мабуть, вона, рідненька.
Анонім Показати IP 12 Травня 2020 19:39
Не приїде голандець зі своєю сім'єю. Жодний голандець зі здоровим глуздом свою сім'ю сюди не перевезе. Нашою землею заволодіють крупні агрохолдинги, типу Мансанта, які використовуватимуть нашу землю, як їм заманеться, без зберігаючих технологій, з різними ГМО і т.д. і т.п.
Аноніму Показати IP 12 Травня 2020 20:55
Фірму Монсанто купила німецька фірма Байєр, а це вже дуже близько!