USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Новообраний в.о. міністра ВС Аваков вже на робочому місці

22 Лютого 2014 14:39
Новообраний виконувач обов’язків Міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков вже у приміщення МВС.

Про це повідомили в ефірі 5 каналу.

Там він проводить нараду.

Додамо, з Аваковим до МВС вирушив комендант Майдану Андрій Парубій.

Зараз МВС буде спільно з Народною самообороною патрулювати вулиці столиці, аби не допустити мародерства.

"Представник Правого сектору буде включений до керівного складу МВС, туди також увійдуть представники Самооборони та інших організацій, які напрацюють спільну стратегію з керівництвом міліції про те, як нам співіснувати сьогодні", - сказав Аваков, інформує "Українська правда".

Своєю чергою Парубій закликав загони Самооборони організовуватися і докласти усіх зусиль для захисту об’єктів держ та іншої власності від мародерства.

"Ми докладаємо максимум зусиль, щоб усе майно і документи були збережені, в т.ч. і "Межигір'я", щоб там створити дитячу лікарню", - додав Парубій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Зоряна Показати IP 22 Лютого 2014 14:58
Вопрос - в какой валюте отвалил армяшка "борцам с коррупцией" из оппозиции взятку ?....из кавазских торгашей в укариснкие министры МВД - это конечно впечатляет ))))))) галицаи вы реально уро...ы!!!
ага до Зоряна Показати IP 22 Лютого 2014 15:11
За даними журналу «Фокус» на 2012 рік, займає 70 місце у списку найбагатших людей України зі статками у 189,0 мільйонів доларів[6]. Член партії ВО «Батьківщина», голова Харківської обласної організації з 2010 року. Страшно те, що фактично, по крові людей, які захотіли дійсних змін, дорвалися.влади знову багатії. А людям що? Три мінімальних зарплати на похорони, а безоплатна труна. Він же ніколи не керував МВС. І фактично до влади прийшли люди які раніше підтримували Ющенка, який, як і янукович, поганебив УКРАЇНУ. Слава України!!!!
Злий Показати IP 22 Лютого 2014 15:10
Воно то все гарно,але знов у владу не прості люди : Согласно данным журнала Focus и издания Газета по-харьковски, личное состояние (капитал) Авакова на начало 2008 года составляло 385 миллионов долларов США. В списке самых богатых людей Украины Аваков занимает 76-е место.[17] http://ru.wikipedia.org/wiki/Аваков,_Арсен_Борисович
ага до Злий Показати IP 22 Лютого 2014 15:13
Ще краще, у вікіпеії значить приховують дійсну інформацію про нього.
777 Показати IP 22 Лютого 2014 15:16
Як люди із самооборони не маючи відповідної освіди, стажу роботи в правоохоронних органах будуть входити в керівництво МВСУ?! Давайте кожну людину яка візьме у руки зброю, яка нападає на державні будівлі та правоохоронців зарахуємо до до лав міліції!
Лучанин Показати IP 22 Лютого 2014 15:17
так нам важко буде. вигнали одних готуйтесь гнати других і може коли прийдуть треті будуть зміни.
вася Показати IP 22 Лютого 2014 15:21
Аваков - міністр внутрішініх справ! Хай дупутати Ляшка призначать головою СБУ!
Ріта Показати IP 22 Лютого 2014 15:26
І відразу заявив, що "Правий сектор" увійде у керівництво... Під орудою армяшки будуть бандюгани при владі і керувати силовим відомством! Ну награлись, змінили життя на краще, вам ще Європейських цінностей...???!!! Чекайте - вони йдуть до вас...