USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Нововолинські шахтарі пікетують Кабмін

28 Січня 2015 15:20
200 мільйонів гривень на вугільну галузь пропонують нововолинським шахтарям, аби влагодити проблеми шахт в регіоні. Утім цієї суми, кажуть волиняни, недостатньо.

Так, нововолинські шахтарі сьогодні вранці, 28 січня, пікетували Кабінет міністрів. Загалом під будинком уряду перебувало близько тисячі гірників з різних областей.

Окремі вугільники, зокрема із Павлограду, налаштовані радикально, кажуть – приїхали воювати. Нововолинці виявляють солідарність із колегами, проте, поки налаштовані на вирішення питань в рамках правового поля, - пишуть у прес-службі "Народного фронту".

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНО ПРО ПРОТЕСТ ШАХТАРІВ

Під час пікету були озвучені вимоги вугільників: по-перше, внести зміни до ЗУ «Про державний бюджет на 2015 рік», передбачивши у ньому видатки на державну підтримку вугледобувних підприємств, капітальне будівництво та технічне переоснащення, гірничорятувальні заходи та охорону праці. По-друге, відновити соціальні гарантії для працівників та пенсіонерів галузі, які існували до 1 грудня 2014 року. По-третє, вимагають забезпечити вугільним підприємствам різних форм власності своєчасний розрахунок на енергоринку та погашення боргів за спожити вугільну продукцію.

Підтримати інтереси волинських шахтарів приїхав до Києва і міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков. Близько обіду відбулась його зустріч мера із Міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним. Урядовець запропонував місту Нововолинськ 200 мільйонів гривень на вугільну галузь. Натомість міський голова Сапожніков не був задоволений цією сумою, заявивши, що це покриє лише заборгованість по заробітній платні та кредитам, а на добудову шахти № 10 не вистачить.

Пообіді запланована зустріч представників пікетувальників із Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Про результати переговорів повідомимо додатково.

Фото видання "Буг"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
дiдо Показати IP 28 Січня 2015 15:30
Пiкетуй не пiкетуй...
ВОНО до дiдо Показати IP 28 Січня 2015 16:35
все одно получиш шоколадного зайця
З княжого Показати IP 28 Січня 2015 15:31
Зо ось це "По-друге, відновити соціальні гарантії для працівників та пенсіонерів галузі, які існували до 1 грудня 2014 року." гнати їх з Києва в шию!
Андрей Воронов до З княжого Показати IP 28 Січня 2015 15:52
Умный? Полезь ка в шахту, поработай лет 30, здохнеш через год
Мешканець Нововолинс Показати IP 28 Січня 2015 15:56
А де Гузь, чому його немає біля шахтарів? Соромно!
До макс Показати IP 28 Січня 2015 15:58
Ще туди і не пустять. Там по блату все.їм газ,електроенергію безкоштовно? Вони хочуть жити як люди,то і платять нехай як люди.
ВОНО Показати IP 28 Січня 2015 16:25
майдан свою функцію виконав ( привів до влади талановитих Порошенка,Яценюка та Турчинова), повтор без *лідера* олігарха приречений на безславну гибель
дiдо Показати IP 28 Січня 2015 16:54
Хай повернуть шахтарям пiльги!
Гірник Показати IP 28 Січня 2015 17:19
Ганьба владі! Їм наплювати на людей! Обіцяли багато, а що зробили?!
дідо Показати IP 28 Січня 2015 18:20
Шахтарів врятують тільки пільги!
Анонім Показати IP 29 Січня 2015 00:16
Як задрали ці борці за пільги і дотації.
Оглядач Показати IP 29 Січня 2015 00:25
якщо з владної верхівки, ніхто не сидить на передовій, якщо з території АТО не призивають, якщо депутати і президент тільки випендрюються, то чого я маю загинути, а ці гниди жити...хоча саме вони розікрали мою країну, зконцентували в своїх руках всі багатства...