USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Новий кандидат на посаду начальником управління молоді та спорту ОДА

19 Серпня 2014 11:33
Управління молоді та спорту Волинської облдержадміністрації досі без начальника. На цю посаду знайшовся новий кандидат.

На адресу облдержадміністрації надійшло звернення від спортивної громадськості з проханням призначити Віктора Йосиповича Галана-Ващука начальником управління молоді та спорту ОДА.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

За дорученням голови облдержадміністрації Володимира Гунчика запропоновану кандидатуру подали на громадське обговорення.

В ОДА просять волинян надсилати свої пропозиції
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Знаю на всі 100% Показати IP 19 Серпня 2014 13:04
Звернення від спортивної громадськості ініційоване самим кандидатом,який і збирав під ним підписи особисто.
Анонім до Знаю на всі 100% Показати IP 19 Серпня 2014 21:39
Не знаю скільки підписів він зібрав але відомо одне його вся область особисто знає, як фахівця.
Олег до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 22:14
Накінець хоч одна людина наведе порядок у спорті з підставами і з відмиванням коштів. Такщо хитрожопі спортсмени тримайтесь
дуся до Знаю на всі 100% Показати IP 19 Серпня 2014 22:58
шустрий пацан. показад сам себе и всем чего достоин. МОЛОДЕЦ!
незнаю до Знаю на всі 100% Показати IP 20 Серпня 2014 07:44
ну канешно галан захотел поехал і собрал, абсурд. тогда вопрос чего подписивали и кто
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 13:44
Так це нікому не потрібне управління.Скоротити його, а не тримати за державний бюджте купу пристосуванців,які тільки це і роблять,що пють каву.Це абсурд, якщо і далі будуть існувати ці управління за рахунок бюджету.
я до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 22:04
Давайте все ліквідуємо. Спорт завжди повинен бути спортом молодь можна перенести до інших управлінь інакшого не може бути
Спеціаліст Показати IP 19 Серпня 2014 14:02
Підтримую. Ліквідувати потрібно не тільки його, а й центр соціальних служб.для дітей, сімї та молоді. Вони нічого не роблять, тільки плодять бумаги і дублюють відділ культури, освіти, соціального захисту. Скоротити всіх і їх функції передати освіті, культурі і соцзахисту.Вони тільки дерибанять державні кошти. Під виглядом організації заходів для сімї, дітей та молоді відмивають кошти і організовують пянки після проведення таких заходів. Але перш за все потрібно ліквідувати їх міністерства, бо то вони наплодили кучу паперів та різних інформацій. За ними живих людей ніхто не бачить, тільки плодять папери. Ліквідувати і навіть не відчуємо, що такі структури були.
Спеціаліст 2 до Спеціаліст Показати IP 19 Серпня 2014 22:59
БЕЗТОЛКОВИЙ СПЕЦІАЛІСТ
СЕРГІЙ Показати IP 19 Серпня 2014 21:35
Накінецьто поставлять фахівця справи.
ГИМНАСТИКА Показати IP 19 Серпня 2014 22:52
неожыдано, но выбор хорош!
Козачук Показати IP 19 Серпня 2014 22:53
Кращий вибір, ПОВАЖАЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮЮ
vasiliy Показати IP 19 Серпня 2014 22:54
НАКОНЕЦ РОДИЛИ
ухахааа))) до vasiliy Показати IP 19 Серпня 2014 22:58
якесь довге у вас прізвище: васілій козачук гімнастіка )))
класссссссссссссс до ухахааа))) Показати IP 19 Серпня 2014 23:01
Сергея еще забил
СТАС Показати IP 19 Серпня 2014 23:02
ЦІКАВО ЩО РУПЧЕВ СКАЖЕ КОЛИ ВЗНАЄ
афганец Показати IP 20 Серпня 2014 07:33
дуже сильна кандиатура і хороший вибір тільки просто так начальником управління не приймають
sport Показати IP 20 Серпня 2014 07:36
так там кроме галана и нет кого назначать
Спортсмен Показати IP 20 Серпня 2014 08:32
Спеціаліст??????? Наведе порядок?????? Це смішно! Повипрошував за себе підписи і молодець виходить, пеціалістом великим став???!!!
Незнакомец до Спортсмен Показати IP 20 Серпня 2014 09:38
не знаю як працює, але рахую що молодого потрібно підтримати
ФІЛЯ Показати IP 20 Серпня 2014 09:00
МОЛОДИМ ТРЕБА ПРОДВИГАТИСЯ ВПЕРЕД
БІГУН Показати IP 20 Серпня 2014 09:01
Я ЗА ЦЬОКАНДИДАТА
ЯНА Показати IP 20 Серпня 2014 09:03
ЦЕ ЙОГО МІСЦЕ!!!!!!!
спорт Показати IP 20 Серпня 2014 09:25
Молодець, хороший спеціаліст своєї справи, добивається всього сам, підтримую таких!!!
в темі Показати IP 20 Серпня 2014 09:39
звичайно молодий, амбіційний і хоче працювати по-сучасному, розробляючи якісь нові проекти і подає нові ідеї....в нас то зазавичай таких до влади не пускають....краще хай пенсіонери йдуть, які й з комп*ютером то працювати не вміють!
ААА Показати IP 20 Серпня 2014 11:10
Таке враження, що 90% всіх коментарів пише бездумно одна й та ж людина! Не здивуюсь якщо і сам кандидат!)))))
Волинське ФСТ Спарта Показати IP 20 Серпня 2014 11:21
офіційно підтримуємо дану кандидатуру
тренер Показати IP 20 Серпня 2014 11:40
Один достойний кандидат на посаду начальника управління ГАЛАН. Тільки цікаво чи звертають увагу на соцмережі наші чиновники з держадміністрації???
Наталка Показати IP 20 Серпня 2014 15:36
Підтримую цього кандидата. Хороший фахівець, добре знає специфіку роботи.
Бухгалтер Показати IP 20 Серпня 2014 20:16
да в такий час трудновато йому прийдеться
спортсмен-витеран до Бухгалтер Показати IP 20 Серпня 2014 20:28
Молода надійна та перспективна людина ветерани ЗА
ЮЮЮЮЮЮЮ Показати IP 21 Серпня 2014 10:55
НА МОЮ ДУМКУ ТРЕБА ЩОБ МОЛИ ДАВАЛ МІСЦЕ
майстер Показати IP 21 Серпня 2014 11:17
фахівець хороший
Зацікавлений Показати IP 26 Серпня 2014 18:52
А у нього взагалі є досвід роботи на керівній посаді держслужби? Чи це зараз не грає ніякої ролі?