USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Обікрав армію, всіх обікрав!»: у Сваляві Порошенко втік з мітингу під крики «Ганьба»

11 Липня 2019 08:29
У місті Свалява в Закарпатській області колишнього президента України Петра Порошенка місцеві жителі прогнали з його передвиборного мітингу під крики «Ганьба», докоряючи йому вкорупційним скандалом в «Укроборонпромі».

Відповідне відео опублікував Главред.

«Ганьба! Ганьба! – скандували люди. – Обікрав армію, всіх обікрав!» – кричали люди.

Як видно на відео, обурені українці перекрили експрезиденту прохід, дехто навіть намагався схопити його за піджак. Порошенка від розлюченого натовпу врятувала охорона. А люди криками у слід звинувачували його в крадіжці та супроводжували нецензурною лексикою.
Як відомо, Порошенко вирушив на Закарпатті з передвиборчим туром своєї партії Європейська солідарність. Він відвідав Мукачеве, зі Сваляви з ганьбою його вигнали, а потім відправився в Хуст і планує відвідати Ужгород.

Раніше повідомлялося, що Порошенко пообіцяв бити людей, які кричать йому «Ганьба» на мітингах. «І вони думають, що ми будемо постійно спостерігати, і щоб нас подолати, досить заслати провокатора одного, який крикне» Ганьба «. Наступного разу по морді отримаєте! Добро має бути з кулаками», – сказав Порошенко.

Минулого тижня у рамках передвиборчого туру Петро Порошенко відвідав Прикарпаття, де зі сцени він намагався підігріти настрої публіки як тамада. Відповідне відео опублікували в мережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
скептик Показати IP 11 Липня 2019 09:59
ой, нарветься пєцюня !!!!!! відгребе разом з охороною
Viking Показати IP 11 Липня 2019 10:02
Респект закарпатцям, гоніть свинарчуковського пахана копняками під зад ! Люструвати баригу в сміттєвий бак історії.
Людмила Показати IP 11 Липня 2019 13:41
Півроку гарцює по країні .УСПОКОЙСЯ УЖЕ - досить
кот Показати IP 11 Липня 2019 14:32
он еще немного по митингует и где то выпросит пендюлей
сидор Показати IP 11 Липня 2019 14:43
то что Петюня коррупционер и казнокрад это знают все.Вот только когда он в тюрьму сядет?
скептик Показати IP 11 Липня 2019 15:30
Ким треба бути щоб підтримувати цього паскуду
Луцьк до скептик Показати IP 12 Липня 2019 15:51
Миркою)))
вован Показати IP 11 Липня 2019 16:03
Жидяра - путь проклят!
міока Показати IP 11 Липня 2019 17:52
О, дойшло до народу.Були злодії,но таких ще не було.
Абрам Показати IP 11 Липня 2019 19:49
Ну шо парашка ,люди тебе люблять? Гнида Ти жидiвська ,а теперь ПНХ Ти,а не Путiн !
Влад Показати IP 12 Липня 2019 11:31
Порошенко - мра**, с этим всё ясно. Но ведь кто-то поддерживает грёбаную солидарность кумовей - таким также "ганьба"
віктор Показати IP 12 Липня 2019 13:19
НА НАРИ ЙОГО РАЗОМ ІЗ ВЕРХОВНОЮ ЗРАДОЮ!!!
Кіт Показати IP 12 Липня 2019 21:16
Як же я його ненавиджу, і чого та зараза ще вояжі робить, коли вже за грати засадять за всі злодіяння його, українці розумні давно прокляли ту гниду, хвалять такі самі, як він,-ворюги.