USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Облдержадміністрацію охороняли підрозділи «Беркут» та «Сокіл»

24 Січня 2014 16:30
Приблизно півтори сотні правоохоронців, а також бійців спецпідрозділів, задіяли для забезпечення громадського порядку під час мітингу під стінами Волинської облдержадміністрації.

Про це повідомив начальник УМВС України у Волинській області Олександр Терещук.

«Сьогодні міліція діяла професійно, правильно. Якщо ви побачили, у перших рядах стояли міліціонери без спецзасобів. Звичайно, були міліціонери, одягнені у бронежилети, шоломи, частина мого «Беркуту» там знаходилася, тому що є порядок і я порядок повинен підтримувати, побачивши те, що було у Черкасах. Я сьогодні задіяв ті сили, які вважав необхідними, включаючи підрозділ «Сокіл», - розповів очільник міліції на Волині.

З його слів, правоохоронці надалі діятимуть мирно, спокійно, з повагою до волинян. Як розповів Олександр Терещук, міністр внутрішніх справ ніколи не давав йому злочинних вказівок, єдина вказівка на Волині сьогодні – забезпечити порядок, щоб не було кровопролиття.


Інформацію про можливе перебування у стінах облради бійців спецпідрозділу «Альфа» Олександр Терещук не зміг підтвердити, оскільки цей підрозділ йому не підпорядковується.

Він повідомив, що для охорони будівлі облради та забезпечення громадського порядку задіяли приблизно 160 правоохоронців, окрім них, у резерві перебували бійці зі спецзасобами. Олександр Терещук не давав команди виводити до протестуючих бійців спецпідрозділів, оскільки бачив, що між мітингувальниками та міліціонерами існує порозуміння. Він подякував присутнім у будівлі обласної ради мітингувальникам за розуміння та повагу до правоохоронців.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дідо Показати IP 24 Січня 2014 16:34
А де клімчукові "друзі", тітушки ?
Петро до дідо Показати IP 24 Січня 2014 19:12
Сьогодні вони були у формі)))
Вася Показати IP 24 Січня 2014 16:37
Слава Беркуту! Ви наша надія і опора у боротьбі із бандерівською нечистю та їхніми провідниками - горлодерами, провокаторами і псевдопатріотами!
Пєтя до Вася Показати IP 24 Січня 2014 16:40
До чого тут беркут? До чого тут Бандера?
Майдан до Вася Показати IP 24 Січня 2014 16:54
Вася він і в Африці ВАСЯ !!!!!!!
до Васек Показати IP 24 Січня 2014 16:56
Стукачиком на зоні зробили?! Чекаємо тебе знову.Ми тобі дещо пояснимо.Старі арештанти.
Олешко Показати IP 24 Січня 2014 17:03
скільки дармоїдів на фото. краще б як казав азіров... брали б лопати і йшли годувати свою сім*ю, тобто сніг відкидати з дороги для мітингувальників!
ляля Показати IP 24 Січня 2014 17:30
Радує те що наші хлопці не підняли руки на свою сім*ю, дай їм Боже рішучості у підтримці свого народу
Роман Показати IP 24 Січня 2014 17:51
Перший раз за останні дні дивлячись на "беркут" не захотілось в них плюнути. Це вже добре
Аліна до Роман Показати IP 24 Січня 2014 22:54
Я там Беркуту і не бачила!!!
58 Показати IP 24 Січня 2014 18:24
на відео звідти бачив знайомого із "Сокола", насправді абсолютно адекватний і порядний чоловік, якби всі такі були...
Ігор Показати IP 24 Січня 2014 20:59
Слава і хвала хлопцям з Беркуту і Соколу. Це справжні герої. Втримали будівлю від бендерівської бикоти і нацистів. Дай вам боже здоров'ячка на довгі роки!!!
іГОРА до Ігор Показати IP 24 Січня 2014 22:14
Педальний ти кон***, хлопці самі раді, що мирно обішлось..Кому хочеть коктель молотковий в ри** получить, а ще і тут живуть.. тупень ти гурок
мирослава Показати IP 24 Січня 2014 23:07
ДЯКУЮ начальнику Волинської міліції Голові ОДА та Голові обласної ради за розуміння народу за їхню любов до України повірте ті що поза стінами цих органів прийняти такі рішення можуть справжні патріоти УКРАЇНИ
олешкові Показати IP 25 Січня 2014 08:50
Якщо ти дупи лижеш для організаторів цього цирку - йди і відкидай. А міліця молодці, що не піддалися на провокації таких шмаркляків, як ти.