Облспоживспілка вводить в оману підприємців Завокзального ринку
Мотивуючи тим, що міська рада начебто підвищила вартість оренди ділянки Завокзального ринку облспоживспілці, керівництво спілки хоче зробити на 43% дорожчою оренду для підприємців.
Про це стало відомо під час оперативної наради в виконувача повноважень Луцького міського голови 5 грудня.
Секретар міськради Григорій Пустовіт розповів, що до нього цього ранку приходили працівники Завокзального ринку, де Волинська облспоживспілка піднімає вартість оренди на 43%, не повідомляючи про це міськраді, хоча, відповідно до договору, такі питання потрібно узгоджувати з міською радою. Розібратися у питанні він доручив начальнику управління розвитку підприємництва та реклами Наталії Рибай.
Натомість підприємцям представники облспоживспілки пояснюють, начебто міськрада для облспоживспілки підвищила вартість оренди ділянки. Насправді міськрада не підвищувала її ані на копійку, - наголосив Григорій Пустовіт. Отже, мовляв, не потрібно прикриватися підприємцями. Якщо ж надалі керівництво облспоживспілки прикриватиметься ними, у місті створять комунальне підприємство, яке забезпечуватиме роботу ринків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час оперативної наради в виконувача повноважень Луцького міського голови 5 грудня.
Секретар міськради Григорій Пустовіт розповів, що до нього цього ранку приходили працівники Завокзального ринку, де Волинська облспоживспілка піднімає вартість оренди на 43%, не повідомляючи про це міськраді, хоча, відповідно до договору, такі питання потрібно узгоджувати з міською радою. Розібратися у питанні він доручив начальнику управління розвитку підприємництва та реклами Наталії Рибай.
Натомість підприємцям представники облспоживспілки пояснюють, начебто міськрада для облспоживспілки підвищила вартість оренди ділянки. Насправді міськрада не підвищувала її ані на копійку, - наголосив Григорій Пустовіт. Отже, мовляв, не потрібно прикриватися підприємцями. Якщо ж надалі керівництво облспоживспілки прикриватиметься ними, у місті створять комунальне підприємство, яке забезпечуватиме роботу ринків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.