USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Обрали голову волинського апеляційного суду

18 Квітня 2017 15:31
На Волині обрали голову апеляційного суду. За результами таємного голосування судді цієї інстанції одноголосно висловилися за кандидатуру Петра Філюка.

Про це пише Волинь-нова.

Як ідеться у повідомленні, у виборах взяли участь 19 суддів апеляційного суду області. 18 голосів (один утримався) було віддано за Петра Філюка. За виборами спостерігали представники Коаліції громадських організацій, Міжнародного антикорупційного бюро, громадської організації «Кредитний майдан», спілок «Пенсіонери силових структур» та «Народний контроль» у Волинській області, громадської організації «Спілка ветеранів судової системи».

ЧИТАТИ ЩЕ: У «ЦАРСЬКОМУ» СЕЛІ ПІД ЛУЦЬКОМ СУДДЯ ПЕТРО ФІЛЮК ІЗ СИНОМ ВОЛОДІЄ ГЕКТАРАМИ ЗЕМЕЛЬ

Довідка. Голова апеляційного суду Волинської області обирається з числа суддів цього суду шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів строком на три роки.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
дідо Показати IP 18 Квітня 2017 15:37
Стара корумпована система залишається.
dsadsadsa до дідо Показати IP 18 Квітня 2017 16:58
Докази є? Чи по старінке, аби ляпнути в каменти щось?
Лось до dsadsadsa Показати IP 18 Квітня 2017 17:48
Ти мабуть **** на його і родині стаки подивись оціни і розділи на зп тоді питань і небуде
sdfghjkjhgfds до Лось Показати IP 18 Квітня 2017 20:09
О ну то тебе треба в суд суддею. На "око" будеш оцінку робити і такі вердикти виносити. Тобі навіть допоможу з першою стправою: я безробітний. Сьогодні купив хліба. Аж дві матьїх буханки. Безробітний=нема грошей. Нема грошей но є дві буханки хліба = вкрав.
Кхе Показати IP 18 Квітня 2017 16:38
Вітаю!!
Любі свині Показати IP 18 Квітня 2017 17:32
Ото ж шановні - засунули "демократію" куди подалі....Раз такі поважні оргнізації як громадські організації «Кредитний майдан», спілок «Пенсіонери силових структур» та «Народний контроль» у Волинській області, громадської організації «Спілка ветеранів судової системи» проголосували за- нам там робити нічого! Там в тих спілках совість і честь громдади..... Вибрали достойнішого з достойніших.... Підкреслили - вибрали достойніші з достойніших.... Стидно. За вас мазу в АТО тянув.....
234 Показати IP 18 Квітня 2017 18:48
головний корупцыонер
Мвс Показати IP 18 Квітня 2017 21:16
Міліардер х ..ров!!!!!!
Маневичанка Показати IP 20 Квітня 2017 12:12
Вітаю !Хорошо і достойна людина .