USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Обшуки у Волинській облраді. Відео

15 Лютого 2017 19:11
Інформаційне агентство Волинські Новини публікує відео сьогоднішніх подій в обласній раді.

Нагадаємо, що опівдні до будівлі Волинської облради прибули декілька десятків силовиків з автоматами, та розпочали обшук. Серед них – бійці КОРДу, працівники Генпрокуратури та місцеві силовики. З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що обшуки відбулися з подачі губернатора Волинської області Володимира Гунчика.

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик сьогодні під час брифінгу в штаб-квартирі УНІАН намагався знайти аргументи, чому він виступає проти підприємства, яке належить громаді і здатне принести в бюджет Волині суттєві прибутки. Зокрема, він заявив про нібито конфлікт інтересів, який може виникнути в результаті діяльності на території області КП «Волиньприродресурс».

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, коментуючи обшуки у приміщенні облради і присутність представників Генеральної прокуратури у її стінах, зазначив, що в облраду прийшли ті, хто кришує незаконний видобуток бурштину.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анатоль_ Показати IP 15 Лютого 2017 19:19
Я в шоці!
Vik Показати IP 15 Лютого 2017 20:17
І що далі буде'?
вася Показати IP 15 Лютого 2017 20:25
А можна ще по навчальних закладах так пройтися?
Лучани до вася Показати IP 15 Лютого 2017 21:52
Навіщо в Облраду? Бажано ще раз у Волиньгаз завітати до злочинців.
Комерсант Показати IP 15 Лютого 2017 21:14
Вдале відео, адже в самий раз показали обличчя тих людей, які кришують незаконний видубуток бурштину в області! Респект
Андрій2 Показати IP 15 Лютого 2017 21:29
а де був пан палиця цілий день?
Свідомий Показати IP 15 Лютого 2017 22:03
Вкотре переконуюся, що крадені мільярди в народу на рахунках гунчиків, луценків, порохів. Коли вже почнемо їх вішати, як у Китаї?
Я Показати IP 15 Лютого 2017 22:06
У Луцьку не буде порядку поки буде керувати Гунчик!!!
Ми до Я Показати IP 16 Лютого 2017 07:57
Гунчик керує не у Луцьку, а в області! :)
Поліщуку Показати IP 15 Лютого 2017 22:27
Клопотання про участь в слідчи діях...???))) ти ж наче адвокат??
333 Показати IP 15 Лютого 2017 22:55
гунчик скоро буде керувати на стовбі і вся шобла шоколадна там теж, я думаю ніхто по прізвищах цих виродків не забуде які три роки грабували область, а це відео перше за три роки таке і дивно що воно не там знято де треба , тобто в гунчика в кабінеті ,де воно три роки гребло хабарі і відкати , а тут урод гугік рішив показати які вони борці , виродки
Гунчик - Показати IP 15 Лютого 2017 22:56
молодець! Хоч хтось дбає за інтереси держави!
1941—45 Показати IP 15 Лютого 2017 23:29
Треба було.б їх там всіх перешмаляти!!! Слугі народа
андрій Показати IP 15 Лютого 2017 23:46
гунчика, бондара і кватирка відпочивати.самооборону розформувати, краще садочки спонсорувати.. і все буде ок1
Андрій Показати IP 15 Лютого 2017 23:59
Запахло паленим, а в розборку пустили одних шісток. А де ж головні заколотники цього процесу? Отак і завжди - вас кинуть
Стасік Показати IP 16 Лютого 2017 03:57
У Китаї чиновників-шахраїв стріляють. А потім родині розстріляного приходить рахунок за витрачену на потилицю хабарника кулю. Такі справи.
хлоп Показати IP 16 Лютого 2017 06:30
Пани б"ються-у мужиків лоби тріщать. Наші здидні-результат їхніх вічних розборок.
іван Показати IP 16 Лютого 2017 08:12
Клоуни ряжені...для чого така екіпіровка...в АТО їх....