USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Гунчику можуть висловити недовіру за саботаж роботи Волиньради

12 Квітня 2017 13:53
Не саботувати роботу облради та не шантажувати депутатів закликав голова Волиньради Ігор Палиця голову Волинської ОДА Володимира Гунчика. Окрім того, депутати можуть висловити недовіру голові ОДА, адже незадоволені його роботою.

Про це йшлося 12 квітня під час 13-ї сесії Волинської облради.

Під час обговорення проекту змін до обласного бюджету на 2017 рік голова облради зазначив, що голова облдержадміністрації не пішов назустріч депутатам облради та не вносив вчасно пропозицій щодо розподілу вільних залишків. Отже, довелося працювати в авральному режимі, проводячи сьогодні засідання бюджетної комісії облради, за годину до початку пленарного засідання.

Ігор Палиця наголосив, що йдеться, зокрема, про 15 мільйонів гривень для ремонту доріг в області – через саботаж ОДА кошти не виділяли раніше. Він відзначив, якщо Володимир Гунчик надалі буде саботувати роботу депутатів облради, то питання про недовіру посадовцю винесуть на розгляд ради, адже вже давно є 42 депутати, яким не подобається те, як голова ОДА шантажує раду. Голова облради закликав посадовця не намагатися посадити депутатів на гачок та не підставляти президента.
Тож депутати підтримали проект змін до бюджету, запропонований бюджетною комісією. Зокрема, 695,2 тисячі гривень з резервного фонду спрямують на регіональні проекти, а мільйон гривень, як субвенцію, передадуть Прилісненській сільраді для придбання автобуса.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Ангеліна Показати IP 12 Квітня 2017 14:15
Чому тільки зараз? Давно пора!!!
Задоволений Показати IP 12 Квітня 2017 14:41
давно пора! Крадій і хабарник
Вусенко Показати IP 12 Квітня 2017 14:41
А він коли не буть працював? Хіба що, на карман!
тьотя Соня Показати IP 12 Квітня 2017 14:43
Петрович правильно говорить, гнати цього карлика з ОДА вже давно пора, його роботи зовсім не видно, тільки саботаж та гальмування всіх процесів на Волині!!!
Лучанка Показати IP 12 Квітня 2017 14:56
Повністю підтримую, пора давно такого господарника гнати. Є набагато достойніші, ерудовані та небайдужі люди, які справді дбатимуть про добробут громади.
Лучанка до лучанки до Лучанка Показати IP 12 Квітня 2017 15:28
Наприклад?
луцький до Лучанка Показати IP 12 Квітня 2017 15:48
Ну так - ерудованість має бути основною рисою управлінця! :)))
буршта до луцький Показати IP 13 Квітня 2017 14:44
ерудований хабарозлодій є в Маневичах, але добра там не видно.
доПалиці до Лучанка Показати IP 12 Квітня 2017 21:35
Він завжди думає тільки про себе той гунчик! Ви не думайте що через те що він став губернатором! Він і на заводі був такий! Тільки шукає робочих лошадєй, щоб пахали, а сам пользуїться їхньіми здобутками, спихає на них свої промахи! Багато порядних людей його не витримувало. Хоча мають знання і по два дипломи. Ігор Петрович оголошуйте недовіру, бо якщо ви даєте другий шанс цій людині то всеодно шо даєте другу кулю людині яка в вас с першого разу не попала.
Юля Показати IP 12 Квітня 2017 15:08
К*зел - Гунчик!!! Його давно пора гнати в шию!!!!
громада Показати IP 12 Квітня 2017 15:47
Навіщо такий голова ОДА який своє, запропоноване, якщо воно правильне, відстояти не може? На комісіях свариться, тільки на свому стоїть, а потім привселюдно на сесіях позориться! Жодного голову ОДА так не цюцькали на сесіях. Ніякої гідності, ніколи своїх підлеглих не захистить, а тільки під танки кидає - ганьба!!!
Світлана Показати IP 12 Квітня 2017 15:49
Ігор Петрович знає як потрібно діяти, він розумний і адекватний керівник.
Громада Показати IP 12 Квітня 2017 17:33
Собаки гавкають в караван іде. Так було і так буде.
Громада2 до Громада Показати IP 12 Квітня 2017 21:33
Ох які знайомі слова, чи не з Маневицького району прилетіли?
ізя Показати IP 13 Квітня 2017 15:31
а хто такий гунчик ???
ПОРЯДОК Показати IP 13 Квітня 2017 22:29
ПОРА вже давно ГУНЧИКА попросити на вихід. Може прийде на зміну досвідчена людина і На ВОЛИНІ наведе порядок . ПРИВИК ГУНЧИК всіх залякувати криміналами а на себе не дивиться і на своїх ставленників. Нехай прозвітує про свої статки!!!!