USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Під Києвом обстріляли авто першого помічника Зеленського, поранено водія. Фото

22 Вересня 2021 11:16
Біля села Лісники, що в Києво-Святошинському районі Київської області, обстріляли автомобіль першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра.

Про це інформує Українська правда.

Постраждав водій першого помічника президента, йому надають медичну допомогу на місці події.

Шефір не постраждав. Нападників шукають. Правоохоронці ввели спецоперацію «Сирена».

Правоохоронці повідомили, що обстріл здійснили близько 10 години ранку. В автомобіль потрапило більше 10 куль.

На місці події перебуває генпрокурор Ірина Венедіктова.
Обстріляне авто Шефіра

Наразі президент України Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою у США на Генасамблеї ООН. Його супроводжує глава Офісу президента Андрій Єрмак та інші представники ОП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ромчік Показати IP 22 Вересня 2021 11:41
Напевно щось начудив
Народна прокуратура до Ромчік Показати IP 22 Вересня 2021 11:59
Напевне, водій Шефіра створив конфліктну ситуацію на трасі, посварився з якимсь гарячим джигітом і виникла перестрілка. А припідносять це, ніби замах на помічника Президента. От люблять у нас піар зробити на рівному місці. Взагалі не відомо, чи Шефір був у цьому автомобілі
Євросоюз Показати IP 22 Вересня 2021 12:14
Самі вони чудять. Кому те клоччя потрібне.
17 Показати IP 22 Вересня 2021 12:39
Шкода, шкода. Водія шкода.
Н Показати IP 22 Вересня 2021 13:05
Ширiфа обстрiляли!... Просто Чикаго 30-х рокiв!... Чи то, назад, в 90-тi?...
до Народної прокурат Показати IP 22 Вересня 2021 14:34
Що ти верзеш, ти там був, це бачив? Де докази, відео ?
В . Показати IP 22 Вересня 2021 14:57
Водителя жалко,а вот за них скоро возьмутся ещё не так