USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Офіційно: ЦВК визнала переможцем по 23-округу Ірину Констанкевич

26 Липня 2016 18:31
Центральна виборча комісія визнала обраними п'ятьох народних депутатів України.

Про це повідомили у Відділі взаємодії зі ЗМІ Секретаріату ЦВК, - передає УНІАН.

На підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування Комісія встановила результати проміжних виборів народних депутатів України в ОВО №№ 23, 27, 85, 183, 206.

В 23-му ОВО обрали кандидата від партії ”Українське об`єднання патріотів – УКРОП” Ірину Констанкевич.

В окрузі №85 Івано-Франківської області переміг і визнаний нардепом також кандидат від партії "Укроп" Віктор Шевченко.

В одномандатному виборчому окрузі №183 міста Херсон визнали обраним кандидата від партії "Батьківщина" Юрій Одарченко,а в 206-му – самовисуванця Максима Микитася.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анатоль_ Показати IP 26 Липня 2016 19:21
Вітаю пані Ірину з перемогою! Низький вам доземний уклін!
НЕ укропівець до Анатоль_ Показати IP 26 Липня 2016 20:07
також ПРИЄДНУЮСЬ до привітання
понятковський до Анатоль_ Показати IP 26 Липня 2016 21:40
За що кланяємось, Толік? А-а...Панятно.
стригун до Анатоль_ Показати IP 26 Липня 2016 21:43
Лоба не розбий
ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Липня 2016 20:43
Вітвю Вас Пані з заслуженою перемогою. Вибачте, що півтора року назад віддав голос не за Вас, в за піарщика і популіста
Я з любешова... Показати IP 26 Липня 2016 21:02
Вона мені ще 200 грн. вина. Обіцяла по 600 грн. А дали по 400. І тут обманули бідного виборця
з маневич до Я з любешова... Показати IP 26 Липня 2016 21:42
Щось мало обіцяли у вас в Любешові.
З любешова до з маневич Показати IP 26 Липня 2016 23:51
А увас, перепрошую, скільки?
Опер до З любешова Показати IP 27 Липня 2016 09:27
У нас від трьох років тому хто давав і тому хто брав. Від двох за неправдиве повідомлення про злочин.