USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Офіційно: на Майдані - третій загиблий

22 Січня 2014 11:12
Від поранення загинув ще один протестувальник, його ім'я поки не відоме.

Про це Українській правді повідомив черговий лікар Микола Сівак.

Молодий чоловік віком 20-25 років.

Він був застрелений, поранення в грудну клітину в області серця.

Він поступив у медчастину близько 8 години ранку вже без пульсу.

Тіло загиблого знаходиться у медчастині на Грушевського, яку розгорнули в одній з будівель.

Наразі там працює міліція, триває упізнання.

За станом на 10:58 тіло вже вивезли з медчастини.

Раніше повідомлялося про те, що від кульового поранення загинув Сергій Нігоян.
Крім того, напередодні один з протестувальників впав з колонади і помер в реанімації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Юрко Залупельний Показати IP 22 Січня 2014 11:22
За все ответите...
Ліна Показати IP 22 Січня 2014 11:27
Кожен буде наказаний. Молоді люди страждають. Як можна своїх братів батьків і друзів стріляти.
manhunter Показати IP 22 Січня 2014 11:41
За це повинні відповісти життям родини беркутівських шлюх. Протистояння перейде в герилью і тоді родини вбивць з беркуту підлягатимуть виявленню та знищенню. Прокляте янучарське сім’я повинно бути витравлене вогнем. Смерть мусорам. Слава Героям.
Віка до manhunter Показати IP 22 Січня 2014 12:05
Тебе першого треба за таки слова к...ти я бішану псину!!!
)))))) до Віка Показати IP 22 Січня 2014 20:13
она правильно сказала / 5 человек убили один из моего города из города Белая Церковь !а милиция с моего города зады Януковичу ! мне стыдно что милиция моего города охраняют того пришибленого убийцу !
Анонім до Віка Показати IP 22 Січня 2014 20:25
мне плохо я не могу поехать на майдан я смотрю телевизор мне так плохо что людей убивают а Янукович грехи у церкви замолюет ему уже не поможет исповедаться это одно а исповедоваться и больше такого не делать это другое. у нашем городе есть такой случай маленький мальчик в церкви когда люди исповедовались засмеялся он увидел и сказал лужку в рот берут птичка летит он увидел что люди исповедуются просто так так и Янукович просто так для галочки
nnn Показати IP 22 Січня 2014 11:55
хороший террорист- мёртвый террорист
Олег Показати IP 22 Січня 2014 12:21
Янукович - терорист!!!!
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 10:59
Янукович гадіба...@