USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Окупанти в Криму викрали українське військове обладнання

30 Березня 2014 17:43
На залізничній станції Бахчисарай 30 березня, під час завантаження техніки автомобільного батальйону ВМС України на ж/д платформи для подальшої відправки на материкову частину України, російські військовослужбовці викрали обладнання військової техніки. Про це інформує Gazeta.ua з посилання на повідомлення прес-служби Міністерства оборони України (Міноборони).

Як повідомляється, планувалося навантаження на 38 залізничних платформи 74 автомобілів, у тому числі 30 бензовозів.

У той же час, за численними свідченнями очевидців, невідомі люди у формі військовослужбовців РФ незаконно знімають з неї все цінне обладнання. Вкрадене завантажується в автомобілі "Газель" з цивільними номерами, які щовечора приїжджають до місця стоянки автомобільної техніки і вивозять матеріальні цінності в невідомому напрямку.

Крім того, в даний час "охоронці", з числа військовослужбовців РФ, відмовляються випускати з автопарку для завантаження на платформи 30 автобензовозов, тим самим порушуючи попередню домовленість.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
рабіновіч Показати IP 30 Березня 2014 18:02
Кацорилі завжди були злодіями.
знаю до рабіновіч Показати IP 30 Березня 2014 18:36
Ви особливо не розписуйтесь, бо там теж вистачає "розумників" які під шумок, замаскувавшись під військових РФ вчиняють погроми і крадіжки, так само як і в нас діють і "ПС" і ті хто під них косить!!!
лучанин до знаю Показати IP 30 Березня 2014 18:56
А в Грузії унітази також 'розумники' крали?
рабіновіч Показати IP 30 Березня 2014 18:52
А Українські кораблі теж 'розумники' штурмовали і грабували? Ні шановний, це і э расейські путлеровські окупанти. І весь Світ це визнав.
СССР Показати IP 30 Березня 2014 20:00
Пишите что хотите, но в 41-м тоже весь мир был против СССР, но получили по самые ...гланды! Так что и сейчас никто даже и не рыпнется против России, а тем-более из-за Украины?!:) А Украина, когда была вне влияния России и вне СССР, всегда была придатком и рабом и всегда ее раздирали то турки, то ляхи... Так что учите историю, а то кроме Бандеры никого уже и не знаете!:) Деградация однако...
retro до СССР Показати IP 30 Березня 2014 20:06
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до СССР Показати IP 31 Березня 2014 00:08
якби не допомога США і Англії у 2-ій світовій, відгріб би СеРиСеРи по самі помідори
mudak Показати IP 30 Березня 2014 20:05
а ми ще вміємо гімн співати.
дореміфасолясі до mudak Показати IP 30 Березня 2014 20:26
Це точно! Вже співають де треба і не треба, такий собі "хіт" з хіт-параду, а не Гімн України!!! Соромно що у таке перетворюють!:(
НЕЛУЧАНИН Показати IP 31 Березня 2014 00:09
коментар було видалено
Крымчанин Показати IP 31 Березня 2014 07:50
брехня.. и добавить тут нечего.
Українець до Крымчанин Показати IP 31 Березня 2014 08:32
А чьто же здесь добавлять, коли рыльце в пуху.