USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Олександр Рачков подав у відставку

26 Квітня 2018 21:13
Заступник Луцького міського голови Олександр Рачков заявив, що подає у відставку та призупиняє членство у політичній партії ВО «Батьківщина», аби слідство було неупереджене, а також аби уникнути політичного тиску.

Про це він оголосив у своїй заяві, яку зробив під час перебування в Луцькій міській клінічній лікарні, де перебуває на лікуванні.

Наразі йому не оголошено про підозру, вручили лише протокол про затримання. З його слів, попри заяви в ЗМІ, в нього вдома та в кабінеті не знайшли грошових коштів, а саме - тисячі доларів, про які писали ЗМІ.

Аби слідство було неупереджене та задля уникнення подальших звинувачень щодо впливу на слідство чи інших осіб він написав заяву про звільнення з посади заступника міського голови та заяву про призупинення членства у ВО «Батьківщина».

Зі слів Олександра Рачкова, наразі він проходить лікування, адже півтора роки тому йому зробили операцію на серці, в зв’язку зі стресом в нього почались ускладнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Філоненко Юра Чемпіо Показати IP 26 Квітня 2018 21:25
Внаслідок цих неправомірних дій.....Красіво,потім поновиться.
жора Показати IP 26 Квітня 2018 21:28
я плакав коли читав. яка чесна людина.. довели чоловягу добольнічки.
Лучанин Показати IP 26 Квітня 2018 21:33
Лікується, та читає законодавство України (на тумбочці)
Вах до Лучанин Показати IP 26 Квітня 2018 22:09
І палата бюджетна,без наворотів,як і у електората..ю
777 Показати IP 26 Квітня 2018 22:10
Забули під фото написати: "Сдвинь брови. Сдвинь брови!"
Насіров Показати IP 26 Квітня 2018 22:17
А де картата ковдра?? В ній вся сила захисту корупціонера!
Зоряк Шкурян Показати IP 26 Квітня 2018 22:37
Явку з повиною писати слід, а не про відставку.
Кіт Показати IP 26 Квітня 2018 22:40
Плачу гірко, ото бідак, попав таки парніша!
555 Показати IP 27 Квітня 2018 00:01
Судячи з коментарів вище, складається враження, що тільки один Рачков нечесний, а інші всі у міській раді просто безгрішні...
Імхо Показати IP 27 Квітня 2018 01:20
Реальний кандидат на посаду міського голови, який має підтримку лучан. Прибрали...
))) до Імхо Показати IP 27 Квітня 2018 09:34
ось напевно і на передвиборчу кампанію збирав кеш....а серйозно..я лучанин...і вперше чую про Рачкова...хто він і що він...який міський голова ????? хай приклад бере з поліщука...що не дійство і він там засвіченний...час від часу єресь несе...але загалом вроді порядний
Я Показати IP 27 Квітня 2018 06:41
А Наташа, з якою все рішав, ще не написала???...
Я Показати IP 27 Квітня 2018 07:59
А чого нічого не пишуть про голову Шацького суду???
я Показати IP 27 Квітня 2018 09:13
Хапугу взяли а он морозиться !красава!и мером станет!вот такая у нас страна!реально не ту страну назвали Гандурасом!
Кернес Показати IP 27 Квітня 2018 11:25
Давай по новой Миша, всё ху...йня. Тебе Денег никто не даст. Кто его там постоянно сбивает? После проезда точка или запятая? Вот зачем ты закончил говорить и руку убрал? Ты же не знаешь получилось или нет!!!!!!
Микола Показати IP 27 Квітня 2018 12:25
А де Женік Ткачук ???
Коментар Показати IP 27 Квітня 2018 13:25
Поняття " відставка" відсутнє, є звільнення