USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Опублікували фотодоказ присутності «Бука» з РФ на Донбасі у день збиття Боїнгу

20 Жовтня 2017 10:38
Черговий фотодоказ присутності російського "Бука" на сході України в день збиття літака Малазійських авіаліній МН17 опублікувало міжнародне слідство.

Про це інформує група журналістів-розслідувачів Bellingcat, пише 5 канал.

Світлина ймовірно зроблена у день трагедії у Макіївці, йдеться у повідомленні. Слідство з'ясувало, що це саме та російська вогнева установка, якою збили мирний літак.

Це вже 9-й оприлюднений фото- чи відеодоказ присутності російської установки на Донбасі. Катастрофа сталася 17 липня 2014 року.

За даними міжнародної слідчої групи, боїнг малайзійських авіаліній збили із окупованої території Донбасу із зенітно-ракетного комплексу "Бук", який привезли із Росії. Міжнародні слідчі встановили прізвища 100 осіб, які причетні до збиття MH17 або транспортування "Буку". Внаслідок катастрофи лайнера загинули усі 298 людей, які були на борту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
123 Показати IP 20 Жовтня 2017 10:50
Дерево? всем доказам доказ!
12345 до 123 Показати IP 20 Жовтня 2017 11:37
А веревочка на ботоксной шее сжимаеться все туже, твои визги не уже помогут ... Беги если есть куда, и запасайся ягелем, скоро в паРаше это будет деликатес.
123 до 12345 Показати IP 20 Жовтня 2017 11:55
Это ты беги в схрон.чушкарь. И русский язык выучи.раз уж писать на нем взялся.
!!! до 123 Показати IP 20 Жовтня 2017 14:04
О как, скрепанутая прислуга кадыровцев вылезла ?! ПЕРНАТОЕ, что ты забыло у нас, чего кукарекаеш?
АНТИВАТАН до 123 Показати IP 20 Жовтня 2017 14:08
Рашикам кранты!!!!!! ТОП мировые террористы!!!!!!! Б?ДЛО!!!!!!
Активіст Показати IP 20 Жовтня 2017 11:30
А Кеннеді там не проїжджав? Теж цікава гіпотеза.
12345 до Активіст Показати IP 20 Жовтня 2017 11:45
С карлона спрос будет по полной, ему своих грехов хватит что б себя и всю рассею кровью заморать до седьмого колена. Хотя его скорее всего свои же и придавять, как поганую вшу!
! Показати IP 20 Жовтня 2017 11:43
Я просто в шоке, СКОЛЬКО ЖЕ КРОВИ НА РУКАХ У КАРЛОНА и его стада, - войни в Грузии, Молдове, Украине ... боинг, самолет с поляками, кровь мирных жителей ... За все ответите ватаны, вы это уже поняли, - это дело времени.
Українець до ! Показати IP 20 Жовтня 2017 12:04
Не скигли вже! Хоч би писав своє скавчання державною мовою!
! до Українець Показати IP 20 Жовтня 2017 15:56
Я НА УГРОФІНСЬКОМУ ДІАЛЕКТІ пишу виключно для того, що б нащадки монгольських байстрюків - московіти, могли все зрозуміти. І таки бачу, що один з них зрозумів ...
Капець Показати IP 20 Жовтня 2017 13:35
Схоже, схоже, але ще далеко, краще треба працювати. Червоний квадратик взагалі не сходиться, а тирса від дерева до часу опізнання повинна була перегнити, відповідно біля туйки біле каміння - знову промах. Але видно що щось роблять, молодці, іншим разом, можливо, вдасться. А реально, за кого народ мають?
!?$ до Капець Показати IP 20 Жовтня 2017 15:36
Дешево і сердито в тебе вийшло. Ніяк відмазати карлона не виходить. Ну але я так розумію,в тебе й ПТУ немає закінченого, то з тебе суворо не спитають. А реально, тебе поимєли, а ти чого сюда виліз? Йди зхаяву пиши.