USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Києві зенітна установка «Бук» протаранила бізнес-центр

18 Серпня 2018 22:09
На вулиці Ярославській у Києві зенітна установка «Бук», яка брала участь у репетиції військового параду до Дня незалежності, врізалася в будівлю бізнес-центру.

Про це повідомляє Громадське за інформацією від очевидця.

Зазначається, що військова машина врізалася в будівлю бізнес-центру Astarte, розташованому за адресою Ярославська, 58.

ЗЗа словами очевидця, техніка їхала з параду до Дня незалежності, який проходив на Хрещатику. На фото можна побачити, що зенітна установка пошкодила фасад будівлі, від якого відкололися уламки.




Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Вах Показати IP 18 Серпня 2018 22:16
Проклята техніка..одні біди од неї..
Вася до Вах Показати IP 19 Серпня 2018 10:11
Від бардаку в головах всі біди. Все декомунізацію проводять. назви міняють, але совок з голови повикидати - то за межами реальності. Як же День Незалежності без показушного параду і звозу техніки з всієї країни обійдеться. Як же 1-е вересня в школі - і без лінійки за участю якогось поважного хрєна з райдержадміністрації? Як же відкриття нового мосту через рів - і без президента?
Хрен собачий до Вах Показати IP 20 Серпня 2018 14:29
Їхав БУК, а керував ним БАМБУК. :)
скептик Показати IP 18 Серпня 2018 22:54
машіну купіль, права купіль, єздіть нє купіль
Анонім Показати IP 18 Серпня 2018 23:18
О так і живем !!!
q Показати IP 18 Серпня 2018 23:51
А як же "совок", "паради"?
Тоя Показати IP 19 Серпня 2018 00:11
Час вже запитати головнокомандуючого армією України генерала у часовій відставці, тобто коли відпочиває в Іспанії і інших країнах. Отже час запитати і вимагати відповіді: кому і навіщо він влаштовує ці паради? Чому без згоди і дозволу населення витрачає кошти, які мали б бути використані на соціальні чи інші потреби громадян. Думаю, що він вчинив зайвий парад і назвав його АТО. А там гинуть діти УКРАЇНИ! ГАНЬБА І СОРОМ НА ВЕСЬ СВІТ!!!
хехъ Показати IP 19 Серпня 2018 06:15
водила решил что на евробляхах рулит)))
пекло в країні Показати IP 19 Серпня 2018 08:37
На Схід і то вже з тою технікою разом з головнокомандуючим.Бо ті зенітки і буки не по Києву мають їздити , а на Сході мають бути... а хлопці молоді без зброї...- з рогатками на Сході країни... на сході країни Порошенко і генерали паркетні мають керувати війною, і закінчити за 2 тиждні, а не в Києві на асфальті.Не влада, а одна зрада- і народу і країни.